2016 Sokak Modası Trendleri

2016 Sokak Modası Trendleri denildiğinde hemen kendinize dönüp baktığınızın farkındayız. Çünkü sokak modası sizden sorulur. Kendiniz için yaptığınız her türlü kombin sizin modanızı ve trendlerinizi yansıtır. Dolayısı ile burada belirleyici unsur siz olursunuz. Bu unsurun bir parçası da kıyafetlerinizdir. Pantolon, etek, gömlek, bluz ve daha fazlası. Her şey sizin için olduğundan dolayı bunlardan güzel bir bütünleme yapıp en farklı siz olabilirsiniz. Sokak modası trendleri, en iyi seçimler, en gözde renkler ve en çok satılanlar konumuzda gizli. Her biri alanında ayrı ayrı uzman olan editör arkadaşlarımızın hazırladığı detayları buradan inceleyebilirsiniz.

2016 Sokak Modası Trendleri Nelerdir?

Aslında bunların belirli bir düzeni ve limiti yoktur. Yani sokak modası trendleri denildiğinde özel olarak bir şey aramıza gerek yok. Belirleyici unsur siz olduğunuz için giydiğiniz her şey sokak modasına dair ayrı ayrı trend oluşturur. Dolayısı ile 2016 sokak modası trendleri nelerdir denildiğinde sadece ve sadece kendinize ayna da bakmanız yeterli olacaktır. Trend sizsiniz, en iyi sizsiniz. Seçimlerinizi buna göre yapabilirsiniz.

Hangi Kıyafetleri Giymeliyim?

Burada hangi kıyafetleri giymeliyimden ziyade,  hangi renkleri seviyorum, hangi desenleri seviyorum sorusunu sormalısınız kendinize. Sevdiğiniz renkler ve desenler sizin modanızı oluşturur. Şekillendirmenizi buna göre yapabilirsiniz. Size sorulan hangi kıyafetler giyilmeli? Neler seçilmeli sorularına karşın, neler giydim? Neler giymelisiniz diyebilirsiniz. Bu açıdan bakarsak aslında sokak modasının baş mimarları sizsiniz. Bu yüzden her yer de olması gerektiği gibi sokak modasına dair paylaşımlar genelde sokaklardan alınan enfes görüntüler ile paylaşılır.

Sokak Modasında Nelere Dikkat Etmeliyim?

Sokak modasında dikkat edilmesi gereken şeylerin en başında özgün olmanız gelir. Kesinlikle özgün olmalısınız. Giyimleriniz herhangi birisinin kopyası ya da benzeri olmamalıdır. Bu çok önemli bir durumdur. Sokak modasını belirlerken herkesten farklı farklı kesitler alınır ve farklı farklı düzenlemeler yapılır. Bu düzenlemeler esnasında birbirine benzerlik veya yakınlık görülen durumlarda modanın kriterleri dışında kalınılır. Siz bu şeylerin dışında kalmayın. Her zaman özgün olun, her zaman özel olun. Şimdi sizlerle birlikte 2016 Sokak Modası Trendleri galerimize bir göz atalım.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git