2016 Yılı Örgü Modelleri

2016 YILI ÖRGÜ MODELLERİ

Örgü severler iş başına. Çok güzel modellerin yer aldığı bir konu ile karşınızdayız. Örgü çok güzel stres attıran hobiler arasındadır. Her kış ve bahar aylarında giyebilmek için özel kıyafetler tasarlamak kime iyi gelmez ki. Ev hanımlarının en zevkli uğraşlarından olan örgü işleri, çalışan kesimin de ilgi alanları arasına giren bir tür rehabilite yöntemidir.

yeni-orgu-modelleri

Marifetli hanımlar sayesinde örgü örnekleri arasına her gün bir yenisi ekleniyor. Burada 2016 yılı örgü modelleri için farklı ve şık tasarımları paylaşacağız. Birbiriden farklı atkı ve bereler ile kış hazırlığınızı şimdiden tamamlayabilirsiniz.

trend-orgu-modelleri

Bebekler ve Anneleri İçin Sımsıcak Örgüler

2016 yılı örgü modelleri bize neler getirmiş? İlk dikkati çeken oldukça farklı örgü tekniklerinin hayata geçmiş olduğu. Yılın moda renkleri arasından seçilen iplerle muhteşem giysi ve aksesuarlar örülebiliyor. Yeni yılda yelek modelleri yerini şık ve tatlı renklerden oluşan süveterlere bırakmıyor.

orgu-sapka-modelleri

Daha çok düğme ilikleme esnasında sabırsızlanan bebekler için oldukça ideal bir örgü olduğunu söyleyebiliriz. Anneler de unutulmamış elbette. Fular havasındaki atkı modelleri ebruli iplerle örülüyor. İplerin ince ve yünlü cinsten olması da daha zarif ve şık bir duruş sağlıyor. Daha spor sevenler için iri ponponlu ve kalın ipten hızla örülebilen atkı bere takımları oldukça rağbet göreceğe benziyor.

orgu-sapka-atki-modelleri-2016

Birbirinden Güzel Örnekler İle Yeni Örgüler

2016 yılı örgü modelleri genel olarak bir çok örgü tekniğinin harmanlanması ile çizgisini buluyor. Düz örgü ile yapılan bir erkek bebek kazağında, kol ve lastik kısmında şeker dilimi örneği klasik ancak çok şirin bir görünüm elde edilmesini sağlamış.

orgu-atki-modelleri-2016

Spor bir renkle spor tarzını ortaya koyabilecek bir model olarak çok tutulacağını düşünüyoruz. Eşinize yada oğlunuza örebileceğiniz çok şık ve basit örgü modelleri kazaklarda ve hırkalarda da kullanılabilecek kalıplara sahip. Bu keyifli modeller arasından yapacağınız seçimlerle muazzam örgü işleri ortaya koyabilirsiniz.

El-örgüsü-bebek-modelleri-2016

Yılın canlı renklerini kullanarak eğlenceli ve havalı örgüler tasarlayabilirsiniz. Kendi üretiminiz olan bir el emeğini üzerinizde taşımak yada sevdiklerinize hediye etmek sizi mutlu edecektir.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git