2016 Yılının Yazma Modelleri

Açık bayanların olduğu kadar kapalı bayanlarında kendilerine özgü tarzları bulunmaktadır. Son zamanlar da hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler ile tarzları konusunda daha yapıcı olmaya başlayan kapalı bayanların, en çok tercih ettikleri ürün hiç şüphesiz ki yazmalardır. Her tesettürlü bayanın muhakkak birkaç tane yazmaya sahip olmasının yanı sıra açık olan bayanların dahi bu ürünleri evlerinde bulundurdukları bilinen bir gerçektir. 2016 yılının yazma modelleri hakkında bilgi vererek bayanların bu ihtiyaçları konusunda yardımcı olmaya çalışacağız.

en-iyi-yazmalar-2016

Pastel Tonlar Yazmalarda Ön Planda

Yazma modelleri denildiği anda herkesin aklına hemen gelenekselleşmiş modeller gelebilecek olmasına rağmen, modanın etkisi ile modeller de farklılıklar olduğu takip edenler tarafından bilinmektedir. Pastel tonların bu sene genel olarak herkesin üzerinde görülebilen trend bir renk olması, yazma modellerinde de kendini göstermesine neden olmuştur. Tek renk olarak kullanılan yazma modelleri olduğu gibi pastel tonlarda birkaç rengin birlikte işlendiği modellerde oldukça talep görmektedir.

Çiçek Desenleri Yerini Geometrik Desenlere Bıraktı

2016 yılının yazma modelleri arasında geometrik desenlerin sıklıkla görüleceği bilinmektedir. Daha önceki seneler süresince büyük çiçek desenli yazma modellerinin göz önünde olmasının ardından, bu desen farklılığı bayanlar için farklı gelse de alışmak açısından sorun yaşanmayacağı düşünülmektedir. Geometrik desenlerin sarmallığının yansıtıldığı yazma modelleri hem kıyafetler için uyumlu hem de modern bir görünüm sergilemektedir.

2016-dantel-yazma

Birbirinden Farklı Yazma Modelleri

Her bayanın evinde kendisi için ya da misafirleri için yazma bulundurmasının getirisi olarak birbirinden farklı yazma seçeneklerinden tercih etmesi olasıdır. Günlük kullanım amacı ile tercih edilmeyeceği için daha değişik modellerin seçilmesi tamamen isteklere bağlıdır.

2016 yılının yazma modelleri arasında gösterilen ve her bayanın kullanmaktan zevk alabileceği küçük çiçekli desenler hem misafirler için hem de günlük kullanımlar için oldukça hoş duracaktır. Unutulmamalıdır ki, hangi yazma modeli seçilir ise seçilsin bir yazmayı tamamlayacak olan kenar oyası olacaktır. Güzel bir oya ile tamamlanan yazma modellerinin hem dikkat çekici hem de göz doldurucu olacak olması sebebi ile bu konuda dikkatli seçimler yapılması gerekmektedir.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git