2016 Yılının Yazma Modelleri

 

Yazma genç kızlarımızın çeyizlerinde olmazsa olmazlarından biridir. Her ne kadar kullanılmasa da sürekli çeyizlerimiz de mutlaka olması gereken bir örtü. Yazmanın birçok çeşidi bulunmakta. Yazmalar tığla işlenmekte. Renkli olan yazmalara çeşitli modeller yapılmakta. 2016 yazma modelleri ise daha renkli ve çeşitli. Kapalı bayanların özellikle kullandığı bu giysinin bu sene ki modası daha renkli. 2016 yılında da yazmalar sadeliğini korumasına rağmen modayı takip ederek daha şık ve güzel olmuştur.

    YAZMA ÇEŞİTLERİ

Yazmaların uçlarına yapılan iğne oyalarıyla 2016 yazma modelleri çok çeşitli olmuştur. Bu sene ki yazma modellerin de özellikle canlı renkler kullanılmıştır. Özellikle yazma uçlarına yapılan çiçek modelleri ile yazmalara ayrı bir hava katmış durumda. Yazmaların üzerinde de çeşitli modeller bulunmakta. Mesela gül desenleri bu sene moda olmuş durum da. Uçlarına yapılan çiçek motifleri ile de yazma tamamlanmış oluyor. Bu sene özellikle yemeni yazma modelleri öne çıkmış durumda. Fakat tığ iğne oyasıyla yapılan yazmalara da bu sene yeni modeller eklenmiş. Böylelikle birçok modeliyle modası hiç bitmeyen ve bitmeyecek yazma modelleri ortaya çıkmıştır.

Bayanlar bu yazmaları genelde tülbent olarak kullanmakta. Fakat bunu farklı amaçlarla kullananlar da var. Mesela masa örtüsü veya plaj da kullanmak için de tarz olarak kullanılıyor. 2016 yazma modelleri modaya uygun renklerle ve uçlarına yapılan olmazsa olmaz iğne oyalarıyla uyum sağlamakta. Yazmaların kullanım yerleri ne kadar çeşitli olursa olsun bizim en başta aklımıza gelen tülbent olarak kullanılmasıdır. Ayrıca birçok amaca da hitap etmekte. İster yemeni ister iğne oyalı bu sene yazmalar hem çok renkli hem de çok şıklar. Her sene kendini daha fazla geliştiriyor ve yeni modellerle karşımıza çıkıyor. Çiçekli, boncuklu birçok modeliyle yazmalar bu sene çok renkli.

 

 

 

 

 

 

 

 


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git