3 Boyutlu Nevresim Ürünleri

CANLI NEVRESİMLER

Her kişi yaşam alanı olan evine oldukça değer vermektedir. Bu değeri her iki cins de göstermekte olmasına rağmen bayanların daha yoğun bir ilgi ile yaklaştıkları gerçeğini göz ardı etmek yanlış olacaktır. Ve bayanlar evlerinde bir düzen oluşturmak söz konusu olduğunda, ev tekstil ürünlerine oldukça ilgi göstermektedir. Bu ürünlerin başında da hiç şüphesiz ki nevresim ürünleri gelmektedir. Ev düzenleme aşamasında olan yeni evlenecek bayanlar başta olmak üzere her bayanın dikkatini çok fazla çeken 3 boyutlu nevresim ürünleri son zamanlarda oldukça değer kazanmıştır müşteriler açısından.

3-boyutlu-nevresim-takimi-modelleri

İnsanların günümüzde farklı ürünler tercih etmek istemeleri konusu her alanda olduğu gibi ev tekstili alanında da kendini göstermeye başlamıştır. Kişilerde ki bu farklılık arayışını firmaların doğru şekilde değerlendirmesi sonucu nitelikli ürünler ortaya çıkmaya başlamıştır. 3 boyutlu nevresim ürünleri ise ev tekstili alanında aranılan farklılığın sonucu olarak ileri düzey dijital teknolojiler kullanılarak hazırlanmıştır.

3-boyutlu-nevresim-takimi

Çağın ilerlemesi ve ürünleri talep eden kişilerin bir miktarda kendi içlerinde en iyisine sahip olmak istekleri durumu göz önüne alındığında, basit bir nevresim takımı yerine farklı özellikte takımların tercih ettiği daha çok görülmektedir.

Bu nevresim takımlarında görsel olarak en çok karşılaşılan modellerden birisi gökyüzünün üç boyutlu olarak yansıtıldığı modellerdir. Yatak odasına girildiği an da, yatak örtüsünün gerçekten sizi gökyüzüne davet ettiğini görebilmeniz mümkündür.

3-boyutlu-yildiz-nevresim-takimi

Bir diğer görsel ise hayvanların ve orman yaşamının yansıtıldığı tasarımlar olarak dikkat çekmektedir. Yastık kılıflarında odaya doğru ilerleyen dört kaplana, yatak örtüsünün üzerinde öncülük ettiği yansıtılan iki kaplan herkesin ilgisini cezbetmektedir.

Bu görsellerin yanı sıra birde değişmeyen istekler vardır. Deniz yaşamının ya da bir gölün temalandığı tasarımların dikkat çekmesi gibi, çiçeklerin ve çiçek bahçelerinin renklerle buluşturulması da oldukça önemlidir.

3-boyutlu-paris-nevresim-modelleri

3 boyutlu nevresim ürünleri söz konusu olduğunda müşterilerin ilk baktıkları konu renklerin tasarımla birleştiğinde, bir desen değil gerçek olduğu algısını yaratmasıdır. Son zamanlar da sunulan ürünlerde gerçeklik algısı rahatlıkla yansıtılmıştır. Ayrıca normal bir nevresim takımı alırken verilecek olan ücretten sadece çok az daha fazla bir ücret verilerek, çok şık tasarımlara kalite ile kavuşmak isteyenler için bu ürün vazgeçilmez olmaya adaydır.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git