Adım Adım Çeyiz Ürünleri

Adım Adım Mutluluğa

Her genç kızın hayalidir gelinlikler. Hele ki o tatlı çeyiz telaşı. Mutluluğa giden yolda adım atılırken ailelerin anlaşmasından sonra gelen ilk aşama çeyizdir. Annelerin özenerek yıllarca biriktirmeye çalıştığı çeyizlerin yerini artık boşluklar alıyor. Zamanımızın da getirdikleri olsa gerek annelerimiz artık eskisi kadar çeyiz alışverişi yapmıyorlar. Günümüzde teknoloji ilerlerken elektronik küçük ev aletlerini alıp kenara koymak biraz mantıksız kalıyor zira garanti belgesinin süresi doluyor sonrasında ise gelin adayı için oldukça zorlayıcı bir süreç oluyor. Adım adım çeyiz ürünleri biriktiren anneler ise artık biriktirmeyi bırakıyor günümüzde moda teknoloji kadar çok hızlı değişmekte. İki yıl önce kimsenin yüzüne bakmadığı en emeği göz nuru danteller şimdilerin modası haline gelmiş durumda bile.

ceyizlik-Dantel-Modelleri

Güncel çeyiz biriktirmek istiyorsanız şayet bunları her zaman kullanabileceğiniz ürünlerden başlayabilirsiniz. Örneğin yazmalar. Modası asla geçmeyen yazmalar üzerindeki bin bir çeşit oyası ile oldukça göz doldururken çeyizlerin olmazsa olmazı ayrıca, havlular çok çabuk moda değiştirmiş olsa da onları da çeyizinizden eksiltemezsiniz. Dantelleri kenarları yerine bazen boncuk işlemesi bazen ise nakışlarıyla kendini cazip gösterse de yine de dantelli modelleri her zaman revaçta ve modası eskimeyen sabit çeyiz ürünü.

boncuk-isleme-ceyiz-dantel

Adım adım çeyiz ürünleri kategorisine geniş zamanı düşünerek bakarsak bunlara lifler ve el örgüsü çoraplarda giriyor. Bir bayanın çeyizinde olmazsa olmaz ürünlerin yanı sıra el emeği patiklerin modası asla geçmiyor. Bir başka modası geçmeyecek ürün ise bebek ürünleri. Cinsiyetini tabii ki de kimse önceden bilemez fakat günümüzde hem kıza hem erkeğe kullanılan ürünler o kadar moda ki kız çocuğuna mavi giydirmek artık eskisi kadar çok rahatsız edici olmamakla birlikte çok güzel duruyor. Bunun yanı sıra bebek battaniyeleri, bebek hırkaları ve temel ihtiyaçlarını örgü üzerinden çeyizinize ekleyebilirsiniz. Ailenizden olması ise sizin ve gelecekte ki bebeğiniz için çok güzel bir anı olacaktır.

bebek-battaniyesi-orgu

Adım adım çeyiz ürünleri arasına biraz da mutfak eşyası koyabilirsiniz. Çok güzel indirimleri yakaladığınızda bunu almalıyım dediğiniz muhakkak olmuştur. Ufak tefek mutfak eşyasından zarar gelmez. Damlaya damlaya göl olur sözü çok da doğru söz. Kahve ve setlerinden minik sunum tabaklarına kadar küçük seçenekleri değerlendirebilirsiniz.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git