Adım Adım Tığ İşi Harika Çocuk Patikleri Nasıl Örülür Resimli Anlatım

Adım adım resimli açıklamalı çocuk patikleri önden bantlı ve farklı modelleri bir arada içeren çocuk patik tığ ile örülüşü örmeye başlayan hanımlar için oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Bizlerde bütün detayları ve merak ettikleriniz ile patik modellerinin nasıl yapıldıkları ve örüldükleri, nasıl taban dönüşlerinin yapıldıkları, nasıl örgü patiklere başlanır ve diğer bütün detayları yazımızda bir araya getirdik.

Görünümleri ile oldukça şık ve göz alıcı tasarımlara sahip olan çocuk patik modeli ile sizlerde çocuklarınızı kış soğuklarından ayaklarını koruyacaksınız. Kış aylarının en çok gerekli olan sıcak tutan örgü giysi modellerinden bir tanesi olan patikler mutlaka her çocuğun dolabında olması ve kullanması gereken model olmaktadır.

Patik modelleri hem şiş hem de tığ ile kısa sürede örülmektedir. Birbirinden güzel farklı ve bol çeşitli örgü çocuk, bayan ve bebek örgü patik örnekleri bulunmaktadır. Bizlerde siz değerli ziyaretçilerimiz için resimli patik örme anlatımlarını paylaşmaya devam ediyoruz. Kısa sürede ve kolaylıkla yapabileceğiniz patik örneklerini ve modellerini sizlerde sitemizde bir arada bulabilirsiniz.

Çocuk Patikleri Nasıl Örülür


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git