Bambu Örgü Modeli

Evet, hanımlar için yeni bir konuya daha değiniyoruz. Bu sefer sizlere farklı bir örgü modelini sunacağız ve bu örgü modelini daha önce hiç bir sitede görmediğinizi söyleyebiliriz. Çok kolay bir şekilde hazırlanan bambu örgü modeli bakalım nasıl hazırlanıyormuş? hep birlikte görelim!

Bambu Örgü Modeli

Bambu örgü modeli her kadının ilk örgü aşamasında yani temel bilgiler ile yapabileceği kolay örgü modellerinden bir tanesidir. Eğer bu örgü modelini yapmak isterseniz aşağıda yer alan bilgiler ve resimler dahilinde hızlı ve kolay bir şekilde hemen yapabilirsiniz. Sadece ilmeklerinizi, şişinizi doğru bir şekilde kullanarak aynı zamanda biraz hızlı davranarak bu örgü modelini rahatlıkla çıkartabilirsiniz. Yukarıda dediğimiz gibi hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilen örgü modelidir.

Bambu Örneği Bambu Örneği Bambu Örneği Bambu Örneği

  • İlk önce ipliği kendimize doğru çeviriyoruz ve ilmeği örmeye başlıyoruz. 1 ilmek boyunca düz örmeye devam ediyoruz.
  • Hemen yanında bulunan ilmekte de aynısını yaparak bu şekilde devam ediyoruz. Daha sonra şişler bir kere atlayarak gider ve arkalı önlü bir model oluşturulur.
  • Şişin üzerinde bulunan ipliği alıp ördüğünüz 2 ilmeğin üzerinden atlıyorsunuz ve düz örmeye devam ediyorsunuz. Örgünün arka yüzüne geçerek model ters bir şekilde örülmeye başlanır.
  • En son olarak bambu örneği örgü modelinizi bitiriyorsunuz.

İşte herşey bu kadar kolay ve hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Sizlerde temel örgü modelleri bilgilerinizle bu bambu örgü modelini rahatlıkla yapabilirsiniz. Sizlere daha bir çok örgü modeli bilgisini paylaşacağız, sadece bizi takip etmeye devam edin!


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git