Bayanlara Özel Çeşit Çeşit Örgü Modelleri

Bilindiği üzere bayanların en vazgeçilmez hobilerinden biri de örgü örmektir. Hem stresi azaltır hem de vaktinizi güzel geçirmenize güzel bir olanak tanır. Çok çeşitli örgü modelleri karşımıza çıkmaktadır. Gelin bu modellere bir göz atalım.
Bayanlara özel örgü modelleri hakkında siz örgü severlere bilgiler verelim. Gelecek olan kış ayında vazgeçilmez modeller arasında ilk sıralarda yerini alacak fiyonklu boyunluk modelinden bahsedelim sizlere. Oldukça basit ve herkesin yapabileceği bir model ayrıca da çok güzel bir görüntüye sahip. Bu model için ipinizim kalınlığına göre şişlerle örgünüzü örmeniz gerekir. Herkesin bildiği haroşa modeli ile boyunluk örülür. İstediğiniz uzunlukta boyunluğunuzu tamamladıktan sonra dikim işlemini gerçekleştirin. Son olarak da boyunluğunuzu tamamlamak için 15 ilmek haroşa başlayın. Kurdele olacak kadar örün ve ortasını bir ip ile boğumlayın. İşte boyunluğumuzun kurdelesi de hazır. Sonrasında boyunluğunuzun kenarına yapmış olduğunuz örgü kurdeleyi sabitleyin. Kışa şimdiden çok cici bir boyunluk ile hazır olun, kışınızı sıcacık geçirin.

harosa-orgu-boyunluk-modeli
Daha burada bayanlara özel oldukça çeşitlikte örgü modelleri bulunmaktadır. Nohut örneğinden faydalanarak, çok şık hırkalar, bereler örebilirsiniz. Hem modelin yapımı çok zevkli hem de oldukça muhteşem duruyor. Yine şal ipleri alarak, çok çeşitli modellerde şalları yaparak, severek kullanabilirsiniz. Firkete ile örülen şal sizlerin beğenisini kazanacak. Saç örgüsü modelini kullanarak, kazaklar hazırlayabilir ve kış aylarında örgülerinizle sıcacık bir mevsim geçirebilirsiniz. Siz yeter ki nasıl bir model öreceğinize karar verin sonrasında ise sitemizde bulunan birçok model arasından seçiminizi yaparak, örgünüze hemen başlayın.

bayan-sik-orgu-yelek-modelleri
Bayanlara özel örgü modelleri burada sizlerle buluşmak için bekliyor. Hemen ipinizi ve şişlerinizi hazırlayın. Bere, şal, atkı, boyunluk, yelek, hırka, kazak gibi örgü modellerine hemen bir göz atın. Hepinizin zevkine uyacak örgüler burada. Son moda örgülere erişmek istiyor iseniz, örgü severlerin zevkine hitap edecek, renk renk iplerle hazırlanmış muhteşem örgüler sizleri bekliyor. Haydi daha fazla vakit kaybetmeden hemen işe koyulun. Sevdiklerinizi ve kendinizi el emeği ürünleriniz ile hemen şımartmaya başlayın.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git