Bebek Battaniye Örgü Modelleri

Binbir çeşit modelleriyle bebek örgü battaniyeleri bu sezonda her sezon gibi gözde. Sadece kış ayları bebeklerimizi ısıtmak için değil, aynı zamanda yaz aylarında da bebekleri rüzgârda koruyabileceğiniz birbirinden eğlenceli ve şirin battaniyeler yine oldukça gözdeler. Örgü işinden anlayan anneler bile kendileri bu mükemmel şirin ve eğlenceli battaniyeleri yapabilirler. Her çeşit modellerle süslenmiş olan bu battaniyeleri oldukça şirin ve komik hayvan, kalp, çiçek vs. gibi figürler veya modeller ekleyerek çok şirin bebek battaniyeler yapabilirler. Hatta örgü battaniyeyi daha da geliştirip şapka veya hırka pantolon ve şapka olarak takım haline de getirmek mümkün. Hatta bebek battaniye örgü modelinizi minik yastıklarla da kombin edebilirsiniz

Son bir kaç sezondur bebek ve çocuk dünyasına artık koyu ve pastel renkler de giriş yaptı. Pembe ve mavi renklerin yanı sıra tüm renkleri çocuk ve bebek dünyasına dâhil ederken koyu renkleri de dâhil ettiler. Koyu renkleri açık veya canlı renklerle kombin edildiğinde oldukça şirin ve şık tasarımlar ortaya çıkabilmekte. Şayet ki örgü işlerini biliyorsanız o zaman sizde çocuklar gibi renklerle oyun oynayarak çok eğlenceli battaniyeler işleyebilirsiniz. Şayet ki bilmiyorsanız da sorun değil çünkü bu renklerle mükemmel şekilde oynayanlar var sizin için.

İsterseniz bebek ürünleri satan bir mağazayı ziyaret edin isterseniz de bebek battaniyelerini işleyip satan bayanlardan satın alın. Nerden alırsanız alın şüphesiz ki hepsi birbirinde eğlenceli ve şirin.

Bebek battaniye örgü örnekleri


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git