Bebekler İçin Kartopu Örgü Modelleri

Bebeklerinizi kışın soğuğundan korumak ve yazında birbirinden şık modeller yapmak için örgülerinize en uygun yine Kartopu markasından değişik en yeni modeller mevcuttur. Kadınların örgüde en çok tercih ettiği marka 2016 yılı için pek çok değişik bebek kartopu örgü modelleri fikri üretmekte ve sizlerle paylaşmaktadır. Hem kendi bebeğinize hem de hediye yapabileceğiniz basit ve şık görünümlü modelleri sizde yapabilirsiniz.

kartopu-orgu

Kış aylarında en çok tercih edilen, hırka, yelek, kazak gibi modelleri örgü bilmeden de anlatım ve videolarla evde kendiniz çok basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Bebek Kartopu Örgü Modelleri

  • Ters başak modeli
  • Kurbağa gözü modeli
  • Baklava dilimli modeller
  • Atkı, şapka ve eldiven modelleri
  • Bebekler için hırka, yelek, patik elbise gibi pek çok model
  • Tulum, battaniye ve kundak yapımı gibi birçok model sayılabilir.

Bebek kartopu örgü modelleri konusunda kendi ekibi ile yeni ve modern modeller üretip bunlara göre ipleri çıkararak örgü seven kadınlar için pek çok kolaylık sağlamaktadır. Kadınların hem şıklık hem dayanır olma yönünden ip konusunda her ihtiyaçlarını karşılayan kartopunu tercih etmekte ve memnun kalmaktadırlar. 2016 yılı için çıkan tüm modellerin anlatımları resimli ve videolu şekilde bulmak mümkündür.

kartopu-ogu-modeli

Örneğin boyundan başlamalı ve hiç dikişsiz bebek yeleği yapımı için Kartopunun yeni sezon bebek örgü modeli bölümünde bulunan iki şişle örgü çok basittir. Kol ve ön kısmını ayarladıktan sonra düz örgü modeli olsa bile şık bir yelek yapabilirsiniz.

cocuklar-icin-orgu-modelleme-2016

Özellikle markaya ait ters başak modeli çok tutulmakta ve beğenilmektedir. Bu modelde iki ilmek düz örgüye ajur yaparak artırın. Daha sonra iki ilmekleri birlikte alarak kesme işlemeli ile başa çıkın. Arka sıralar ters örülür. Yani bir ters örüp şişe bir kere ip dolayarak yine arttırmış oluyoruz. Tekrar iki ilmeği beraber tersten örerek kesilir.

cocuklar-icin-kartopu-orgu-modelleme


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git