Bebeklerden Dantellere Örgü Çeşitleri

Bebeklerden Dantellere Örgü Çeşitleri , Bebek patikleri popüler örgü çeşitlerinden birisidir. Gün geçtikçe arasına yeni modeller katılmaktadır. Çok sayıda model bulundurmanın yanında her model şirin mi şirin motifler ve desenler taşımaktadır. Bu yüzden de anne adayları ve yeni anneler tarafından fazlaca tercih edilmektedirler. Ayrıca yeni doğmuş bebek hediyeliğine uygun çok hoş örgü bebek patiği de bulunmaktadır.
Birbirinden güzel bebek örgüleri bulunmaktadır. Ayrıca bol miktarda çeşitleri de bulunmaktadır. Bebek yelekleri, hırkaları, tulumları, kazakları ve hatta pantolonları bulunmaktadır. Bebeklerin değişmeyen kıyafetleri arasındadırlar. Fermuarlar, düğmeler, kurdeleler v.b şeyler ile çeşitlendirilmektedir. Bu sayede şirinlikleri de artırılmaktadır. Genellikle bebeğin cinsiyetine göre renk seçimleri yapılmaktadır. Kız bebeklerde pembe, kırmızı, sarı gibi renkler kullanılırken erkek bebeklerde ise mavi, kahverengi gibi renkler kullanılmaktadır.
Örgü çeşitlerinin bir diğeri ise dantellerdir. Çok sayıda çeşitli dantel modelleri bulunmaktadır. Bu örgü çeşidi zarif ve hoş görünümleri ile öne çıkmaktadırlar. Genellikle zikzak desenler ve çiçek desenleri bulundurmaktadırlar. Salon ve vitrin takımları en çok kullanılanlarındandır. Bardak ve fincan altlığı vb. şekillerde de kullanılmaktadır.

Bebeklerden Dantellere Örgü Çeşitleri


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git