Bebeklerinize Doğal Yünden Battaniye

Artık her kullandığımız ürünün içerisinde ne yazık ki insan sağlığını bozan, zehirli ve kanserojen maddeler kullanılıyor. Böyle olduğunu bile bile bebeklerimizi, o tertermiz miniklerimizi böyle kıyafet ya da eşyalar ile zehirlemek istemeyiz. Eğer elinizden geliyorsa Bebeklerinize Doğal Yünden Battaniye , bebek örgü battaniye modelleri ile kış gelmeden bebeğinize doğal yünler ile örülmüş ürünler hazırlayabilirsiniz.

Bebekler için isterseniz tığ örgü, isterseniz şiş örgüsü yapabilirsiniz. Deryalı günler örgü modelleri arasında çok değişik modeller var. Eliniz yatkın olmasa bile haroşo örgü yöntemi ile kolaylık ile örgüyü çıkarabilirsiniz. Battaniyenizin ne kadar büyük olacağınıza siz karar vereceksiniz. Bunun için atacağınız ilmek sayısı ile belirleyebilirsiniz. Dilerseni tek renk, dilerseniz bir kaç renkli bir battaniye hazırlayabilirsiniz. Ilk model için tek renk bir battaniye çıkarmak sizin için daha kolay olacaktır. Ilmekleri tek bir şişe sıraladıktan sonra, her birini tek tek ip ile öbür şişe attırarak örgünüzü istediğiniz uzunluğa kadar örün.

Elinizin alıştığına kanaat getirdikten sonra yeni örgü modelleri denemek isterseniz, sitemizde daha farklı çeşitleri gözleyebilirsiniz.

Bebeklerinize Doğal Yünden Battaniye Örnekleri


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git