Birbirinden Güzel Örgü Çeşitleri

El emeği göz nuru diye nitelendirilen örgü kıyafetler hiçbir zaman modası geçmeyen kıyafetlerdir. Bu durumun farkında olan ve örgü ile ilgilenen herkes her örgü tipinin çeşitli modellerini oluşturmaya çalışmaktadır. Bayanların gözdesi ise Birbirinden Güzel Örgü Çeşitleri dir. Şeftali çiçeği tığ şal çok rağbet gören şal örgüleri arasındadır. Bu model saten iplik ile örülürse sonuç olarak iyi bir ürün ortaya çıkar.

Bebek yelekleri örgü modelleri yılların eskitemediği sürekli yenilenen tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır. Yandan düğmeli örgü bebek yeleği modeli en çok tercih edilenlerdendir. Bu model tek seferde örülmektedir. Model seksen dört ilmek başlanıyor. Dört ilmek ise düğme kısmı içindir. Bebeğin boyuna göre sıra sayısı belirlenmelidir.

Kız bebek örgüleri hem çok şirin hem de çok hoş görünümlü örgülerdir. Özellikle kız bebek elbise örgüleri kış aylarının vazgeçilmez bebek kıyafetlerindendir. Bu örgü tipinde daha çok tığ ve şişler tercih edilmektedir. Renk olarak da canlı renkler tercih edilmektedir. Farbalı etekler de bebekler için en çok örülen kız örgülerindendir.

Birbirinden Güzel Örgü Çeşitleri Fotoğrafları


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git