Çeyizlik Örgü Şal Modelleri 2015

Olmazsa olmazı şallar, gelin adayları için annesi ve yakın akrabaları tarafından özenle hazırlanır. Çeyizlik Örgü Şal Örnekleri her yıl farklı modeller ve süslemeler ile buluşmaktadır. Özellikle gelinlerin düğün günü de omuzlarına alması için hazırlanan şallar, beyaz simli iple örülür ve gösterişli bir örgü örneği ile gelinin gelinliğine uyum sağlar. Sizler de gelinler için şal örneği arayışındaysanız, yazımızın devamında yer alan 2015’in trend çeyizlik şal modelleri arasından seçim yapabilir ve bu örnekler ile harika bir örgü şal ortaya çıkarabilirsiniz.

Hanımların her ortamda kullanabilecekleri şal modelleri, farklı renk ve farklı örnekler ile buluşmaktadır. Kimi sade, kimi gösterişli örneklere, pullu simlere sahip şallar, farklı stillere hitap ederken, bu şalların yapılış aşaması da bir hayli basit ve zevklidir.

Gelin çeyiz için şal örneği bakan bayanlara; beyaz simli, tığ işi örgü şallar, kirpi desen örgü, çiçekli, yaprak motifli, pin firkete örgü işi, yuvarlak motifli, uçları tığ işi şal modellerini öneriyoruz. Her biri modern ev son derece şık görünen bu şal modellerinin yanı sıra; abiye şal örnekleri de hanımların davet ve düğünlerde omuzlarına alabilecekleri harika örgü şallardır.

Çeyiz için hazırlanan şal modellerinde; simli beyaz ve siyah iplik seçebilir, örgü şalınızı bitirdikten sonra; boncuklar, pullar, çiçek motifleri ve kurdeleler ve buna benzer çeşitli parlak süslemeler ile şalınızı tamamlayabilirsiniz. Çeyizlik şalların gelin tarafından düğün sonrasında da kullanılması için, her kıyafete uyum sağlayacak örnekler ve süslemeler seçmenizi öneriyoruz.

Çeyizlik Örgü Şal Örnekleri


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git