Çiçekli Örgü Çocuk Yeleği Yapımı

En değerliniz olan bebekleriniz için binlerce modelde giysilerin olduğunu söyleyebiliriz. Bunlar arasında renkler, işlemeler, tasarımlar da söz konusu olduğunda tercih yapmanız git gide zorlaşıyor. Hele kız çocuğunuz varsa, onca süslü kıyafet içinden hangisini seçeceğinize karar vermek oldukça zor olmalı. Bunun için sizlere çiçekli örgü çocuk yeleği yapımı hakkında detaylı bilgiler vereceğiz

sari-orgu-hirka

Bu durumda siz bebeğinize kendi el emeğiniz olan bir kıyafet dikmek ve tam istediğiniz şekilde onun üzerinde görmek istiyorsanız, yapmanız gereken kendinize bir model belirleyip işe koyulmak. Kız bebekleri için vazgeçilmez olan çiçek işlemelerini, kıyafetlerini en çok gösteren yeleklerde kullandığınızda istediğiniz görüntüyü büyük oranda elde etmiş olacaksınız. Bebeğiniz için yelek dikmeye karar verdiyseniz eğer, tercihinizi kolaylıkla yapabilmeniz için birbirinden güzel çiçekli örgü çocuk yeleği modellerini sizin için topladık:

Bir bebek için olmazsa olmazlar bu modelde toplanmış. Hem pembe renk, hem çiçekler birleşince tek bir işlemeye dahi gerek kalmadan bu modeli hazırlayıp bebeğinizde kullanabilirisiniz.

pembe-orgu-hirka

Uçuk renkteki işlemelerle fazlasıyla sevimli görünen bu dantel çiçekli örgü çocuk yeleği, bebeğiniz için yapacağınız en iyi tercihlerden olacak kuşkusuz. Tamamıyla güpürden oluşan bu modelde çiçek işlemelerinde farklı renkler kullanılmış ve tasarımıyla birlikte yeleğe hareket katılmış.

Starı, renk tonu olan bu modelde ön planda olan şey sizin örgü konusundaki yeteneğiniz aslında. Örgü Çocuk yeleği yapılışı konusunda deneyim sahibi iseniz, bu modeli deneyebilir ve güle güle çocuğunuza giydirebilirsiniz.

Düz bir örgü yeleğin üzerine, yapılan çiçek işlemesiyle bambaşka bir hava ve canlılık kazandırılmış. Sade ve şık bir yelek istiyorsanız listenizde bulunması gereken modellerden biri…

İki rengin muhteşem uyumuna minik çiçekler eşlik etmiş ve neşeli bir tavır sergilenmiş bu modelde. Düğmeleriyle de orijinalliğinden söz edebileceğimiz bu modelin kolay yapılabilmesi, sizin için büyük avantaj.

Çiçeklerle bezenmiş bu yelekte hareket, doğrudan yapılan işlemelerle sağlanmış. Sadelikle abartılı bir tavrın arasında ince bir çizgide bulunan bu model bebeğinize çok yakışacak.

mor-orgu-hirka

İki şerit halinde işlenmesi tercih edilen çiçeklerde kullanılan renkler, süsleri ortaya çıkarmakta. Tasarımı yönüyle fazlasıyla kaliteli duruşu olan bu modeli tercih edebilirsiniz.

Birbirinden güzel renklerle oluşturulan yelekler arasında yine iddialı modellerden biri… Mavi ve mor çiçek işlemeleriyle oldukça güzel görünen bu yeleği de tercih edebilirsiniz.

Bol kesim bu yelekte minik çiçek işlemeleri tercih edilmiş. Ölçülü bir gösterişi olan bu model, düşünmeniz gerekenlerin arasında yer almalı.

Güpür ve kırmızı gül işlemesinin mükemmel birleşimi sonucu bu gösterişli yelek ortaya çıkmakta. Bebeğinize severek giydireceğiniz bu model son derece şık ve orijinal. En güzel örgü çocuk yeleği modelleri ile ilgili resim galerimizi inceleyebilirsiniz.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git