Çocuklar İçin Örgü Çeşitleri

Çocuklar İçin Örgü Çeşitleri

Kuşkusuz ki en zevkli ve en keyifli örgüler çocuklar için örülür. özellikle annaannelerin ve babaannelerin torun sevgisi onlara bolca bebek örgüsü ördürür. Çocuklar için örgü çeşitleri oldukça fazladır. Hem model sıkıntısı yaşanmaz hemde çocukların renkli dünyası için rengarenk örgü ipler bulmak oldukça kolaydır. Geriye sadece çocuğun el emeği göz nuru örgüleri giymesi kalır.

one-cikan-orgu-modelleri

Kız Çocuklar İçin Örgü Elbise Modelleri

Kız çocuklar için örgü çeşitleri arasında ilk sırada gelir örgü elbiseler. Hem elbiseyi giyen çocuğun güzel gözükmesini sağlar hemde soğuk kış aylarında hasta olmasını önler. Senenin öne çıkan modelleri ile çocuğunuza örgü elbise örebilirsiniz.

orgu-bebek-yelek-modelleri-2016

Kız Çocuklar İçin Örgü Etek Modelleri

Elbiselerde olduğu gibi eteklerde örgü modelini görmek mümkündür. Örgü etek modelleri ile çocuk rengarenk bir eteğe sahip olur.

orgu-etek-modelleri-2016

Erkek Çocuklar İçin Örgü Yelek Modelleri

Birbirinden farklı modeller ile erkek çocuklara onların seveceği ve severek giyeceği yelekler örmek mümkündür. Yeleklerde motif olarak erkek çocukların ilgisini çeken çizgi film kahramanları kullanılabilir.

cocuklar-icin-modern-orgu

Erkek Çocuklar İçin Arabalı Örgü Patik Modelleri

Çocukların sevmediği şeylerden biri patik yada terlik giymektir. Ancak patik giymek ayak sağlıkları bakımından oldukça önemlidir. Bu sebeple çocuklar için farklı ve onların seveceği tarz modelleri ile patik örmek gereklidir.

arabali-bebek-patigi-modeli-2016

Kız Çocuklar İçin Panço Örgü Modelleri

Çocuklar için örgü çeşitleri arasında panço ilk sıralarda yer alır. Pançonun örülüşü kolaydır ve rengarenk örmek mümkündür. Çocuklar pançonun içinde rahat hareket edebildikleri için keyifle giymek isterler.

en-modern-orgu-panco-modelleri

Çocuklar İçin Örgü Atkı Modelleri

Soğuk kış aylarında çocukları korumanın en etkili yollarından biri atkı ve bere kullanımıdır. Atkı ya da bere ne kadar çocuğun dikkatini çeker bir biçimde örülürse, çocuğun atkıyı veya bereyi sevme oranı o oranda yükselir. Örnek olarak çocukların seveceği tarzda ponponlar atkıya eklenerek çocuğun dikkatini çekmek severek takmasını sağlamak mümküdür.

en-modern-cocuk-atkı-bere-modelleri

Çocuklar İçin Örgü Eldiven Modelleri

Minik ellere yakışacak birbirinden güzel eldiven örgü modelleri ile çocuğunuzu mutlu etmeniz mümkün.

cocuklar-icin-orgu-eldiven


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git