Çocuklara Özel Örgü Modelleri

İsterseniz minnacık ayakları ve elleri üşümesin diye kışlık modelleri seçin, isterseniz yazlık veya baharlık modellerde karar kılın, fark etmez. Çocuklara özel örgü ürünleri ile hem stresten kurtulacak hem de o küçücük bedenlerini el emeğiniz ile ısıtmanın dayanılmaz mutluluğunu yaşayacaksınız. Bizden söylemesi, bu mutluluk bağımlılık yaratabilir ve şişleri elinizden hiç bırakamayabilirsiniz.

kiz-cocuk-orgu-elbise-modelleri

Kız çocukları için abiye modellerinden tutun, bebek patiklerine, eldiven ve atkılarına varıncaya kadar, hem geleneksel hem sıra dışı birçok çeşidiyle çocuklara özel örgü ürünleri model portföyümüzde mevcut. Şişleri ve yünleri hazır ettiyseniz bir birinden şirin modeller ile çeşit çeşit mutluluk örmeye başlayabilirsiniz. Çocuğunuza, yeğeninize veya bir tanıdığınızın bebeğine ters düz, haroşa, pıtırcık ve diğer tüm örgü modellerini kullanabileceğiniz geniş bir spektrum var. Bebekler için rengârenk ve çeşit çeşit bere, yazlık abiye, kazak, kaşkol, yelek, eldiven ve hatta battaniye örebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken doğru modeli doğru renklerle buluşturup eserinizi meydana getirmekten ibaret. Örneğin bir bebek beresi örmek için bol bol trabzan gerekiyor. Tığ veya şişle istediğiniz kadar model burada mevcut. Hayvan veya çiçek desenli bereler, kapüşonlar, renkli yelekler ve daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz.

cocuk-orgu-yelek-ve-suveter

Tığ işi yazlık yelekleri meydana getirmek için bir ters, bir düz derken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Hele sonunda şık ve enfes bir ürün ortaya çıktıysa değmeyin keyfinize. Bebek batiği yapmanız için sizi en çok zorlayacak kısım model seçimi olacak. Bir birinden güzel ve şirin o kadar çok modelle karşılaşacaksınız ki hangisini tercih edeceğinizi şaşıracaksınız. Bizce içinize sinenden başlayıp hepsini yapmaya çalışın. Nihayetinde sadece kendi çocuğunuz için değil, akrabalar, yeğenler, komşular için hediyelik olarak da yapabilirsiniz ve yapmalısınız da. Maharetinizi başkalarının mutluluğuyla paylaşmaktan daha güzel ne olabilir ki? Hele ki burada muhatabınız küçücük el ve ayaklarıyla tertemiz çocuklarsa alacağınız o hazzı ikiyle çarpın.

Ayıcıklı, desenli, pembe, mavi demeden bereler, atkılar, kız abiyeleri, eldivenler, çocuk battaniyeleri tığlarınızla ve şişlerinizle örülmeyi bekliyor. Çocuklara özel örgü modelleri içinde hangisini seçerseniz seçin ilmek ilmek örmenin gururunu yaşayacağınızın garantisini verebiliriz.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git