Dantel Örgü Panço Yapılışı

Hemen her yaş grubundan farklı tarzlara sahip insanın giyebileceği panço oldukça kurtarıcı bir eşya. Soğuk havalarda kapalı ortamlarda bulunacaksanız, ağır montları elinizde taşımak istemiyorsanız bu model tam size göre. İstediğiniz türde aksesuarlar ya da eklentilerle güzel bir görünüm kazandırabileceğiniz pançonuz sadece size özel bir tasarım olacak. Üstelik çok para harcamadan sahip olabileceğiniz bu tasarımı, sitemizde yer alan model yapılışı için adımları takip ederek rahatlıkla evinizde yapabileceksiniz. Dantel örgü panço bu kış sizi sıcak tutacak ve şık görünmenizi de sağlayacak.

orgu-panco-yesil

Dantel örgü panço yapılışı için izlenen adımlarda tığ yardımıyla dantel detaylarla süsleyeceğiniz pançonuzu yapmak için tığa 3 kez ilmek dolamalı, istediğiniz kadar zincir çekerek üzerine tırabzanlar yapmalısınız. Oldukça kolay bir yapılışı olan pançonuz bittikten sonra uçlarına püskül veya beğendiğiniz farklı renk ve desenden kenarlıklar ekleyerek, daha havalı bir model yapabilirsiniz. Şişle yapılan örgü panço modelinin yapılışından biraz farklı olan dantel kullanılarak yapılan panço sayesinde çok şık ve zarif bir görünüme sahip olacaksınız. Çevrenizdekilerin pançonuzu nereden aldığınızı sormaları üzerine yüzünüzde oluşan gülümseme ve içinizde filizlenen gurura engel olamayacaksınız.

orgu-panco-krem

Hem bu mükemmel duyguları yaşamak, hem sürekli tüketerek devam ettiğiniz hayatınızda üretim sürecine katılarak bir fark yaratmak istiyorsanız sizi sitemize bekliyoruz. Bunların yanında şık bir görünüme de sahip olacaksınız. Elişi konusunda aşırı yetenekli olmanızı gerektirmeyen bu parçayı istediğiniz renkte ip kullanarak farklı renklerde de yapabilirsiniz. Ayrıca pançonuzun uzunluğunu dilediğiniz gibi ayarlayabilir, kısa montların içine giymek isterseniz daha kısa pançolar tasarlayabilirsiniz. Yakınınızda değer verdiklerinize yılbaşı hediyesi olarak ne alacağınızı bilmiyorsanız ve hediye seçme süreci çok canınızı sıkıyorsa, tam da sizin için bir teklifimiz var. Yapılışının yer aldığı panço modelini örerek sevdiklerinize hediye olarak verebilirsiniz.

orgu-panco-kahve

 merak ettiğiniz tüm detaylarıyla sitemizde anlatılmaktadır. Boş zamanlarınızda evinizde bir üretim faaliyetine katılmak, bütçenize katkı sağlamak, soğuklardan korunmak ve kendinizi daha iyi hissetmek istiyorsanız bu site tam size göre. Bütün adımları dikkatli bir biçimde takip ettiğiniz takdirde sonuç sizde hayal kırıklığı yaratmayacak.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git