Dantel Perde Örnekleri 2015

Retro tarzın moda ve dekorasyonda hakim olduğu son yıllarda, eskiye giderek vintage stil dantelli örgü perde örneklerinin de yeniden gün yüzüne çıktığını görmekteyiz. Vintage dekorasyonun olmazsa olmazı dantelli perdeler ile ev dekorasyonunuzu tamamlayabilir ve farklı stil dantelli perde örneklerini genç kızların çeyizine koyabilirsiniz. El emeği ile hazırlanan dantel perde çeşitleri, sizlerden çocuklarınıza kalacak önemli hatıralardır. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için sizler de örgü perde, yatak örtüsü ve buna benzer çeşitli dekoratif el işlerini deneyebilir ve evinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Dantel perde örneklerinde beyaz ve bej renk hakimdir. Bunun yanı sıra; bu perdeleri farklı renk motifler ile süsleyebilir ve ev dekorasyonunuzu daha renkli bir hale getirebilirsiniz. İplik rengi seçiminde, ev dekorasyonunuzu tamamlayıcı renklere yönelmenizi sizlere öneriyoruz. Ancak çeyizlik olarak dantelli perde örmeyi planlayanlar; açık renkleri ve beyazı tercih edebilirler.

2015 yılının perde modasında, kısa dantel güpürlü perdeler revaçtadır. Yine, mutfaklarınız için çok şık ve modern dantelli perde örnekleri mevcuttur. Dantelli perde örmek çok zamanımı alır diyorsanız, saten ve ipek kumaş bir perdenin kenarlarına, kenar danteli örebilirsiniz. Tül perdelerin kenarlarına işleyeceğiniz dantel güpürler ile salon dantel takımlarınızı bir örnek yapabilirsiniz.

Dantel perde örneklerini yapılışı benzerlik göstermektedir. Örneklerin hemen her birinde aynı motifleri teker teker parçalar halinde ördükten sonra bunların hepsini birleştirerek, dantel perdelerinizi hazırlayabilirsiniz. Yazımızın devamında 2015 yılının en yeni dantelli perde örneklerini sizlere fikir vermesi açısından paylaşıyoruz. Keyifli günler dileriz.

Dantel perde modelleri


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git