El Örgüsü Çanta Modelleri

El Örgüsü Çanta Modelleri

Özellikle giyim sektöründe son zamanlarda örgü ürünlere sıklıkla rastlamak mümkündür. hem yazlık hem kışlık pek çok örgü giyim parçası bulunmaktadır. El örgüsü kazaklar, tunikler, hırkalar, yelekler, patiklerin ardından el örgüsü ile yapılan çantalara da değer verilmeye ve tercih edilmeye başlamıştır. Eskiden günümüze kadar gelmeyi başarmış olan el örgüsü çantaların yanı sıra her geçen gün yeni modeller ve örnekler de ortaya çıkmaktadır. Eski ve yeninin birleşmesi ile ortaya şık ve özgün çanta modelleri çıkmaktadır.

En güzel örgü çanta modelleri arasında son zamanlarda sıklıkla tercih edilen tek renk ile yapılan örgü çantalar yer almaktadır. Özellikle beyaz, krem, bordo, turkuaz, kahve tonları ve toprak tonları tercih edilerek yapılan tek renk örgü çantalar son zamanlarda bayanların yeni gözdesi olmayı başarmıştır. Kombinenizin şıklığını el örgüsü bir çanta ile tamamlayabilir, farklılık katabilirsiniz.

En güzel çanta örnekleri arasından bir diğer model ise küçük el çantaları portföylerdir. Özellikle de özel davetlerde kullanılmak için tercih edilen portföy çantaları örmek diğer çanta türlerine göre daha basittir. Düz ve tek renk olarak yaptığınız çantayı ince tığ işi motifler, inci, boncuk, kurdele gibi materyaller ise süsleyebilir, hareket kazandırabilirsiniz. Öreceğiniz portföy çantanın rengini ve modelini ise kullanacağınız elbisenin tarzına ve rengine uygun olarak seçerseniz daha doğru bir karar vermiş olursunuz.

Değişik örgü çanta örnekleri arasında farklı ip türlerinin tercih edildiği örnekler yer almaktadır. Sakallı, simli veya penye iplik gibi farklı ip türlerini kullanarak oldukça şık ve farklı el örgüsü çanta elde edebilirsiniz.

2017 el örgüsü çanta modelleri arasında en çok tercih edilenler kalın pamuklu ve kaliteli ipliklerin kullanıldığı örgü çantalar yer almaktadır. Bu sezon örgü çantaları süslemek için ise ponpon veya püskülü sıklıkla kullanmışlardır. Sizlerde çantalarınızı süslemek için bu yöntemi seçebilirsiniz. En yeni ve en güncel örgü çantalar için sitemizdeki resimleri inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz. İster kendiniz için isterseniz sevdiklerinize hediye olarak örebilirsiniz. Hiç şüphesiz ki el emeği ile yapılan hediyeler çok daha fazla değerlidir.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git