El Örgüsü En Yeni Şal Modelleri

Gece kıyafetlerini tamamlayan ve kış aylarında soğuktan korunmak üzere kullanılan şallar özellikle dekolte giysilerde hayat kurtarır. El örgüsü en yeni şal modelleri farklı tasarımlarla bu yıl çok iddialı. Gelinlikler için de sıkça kullanılan şallar el örgüsü modelleri ile harika bir kombine dönüşüyor.  Düğün ve nişanlarda omuza atılan şallar çok zarif bir hava katıyor. Aynı zamanda yakın dostlarının ya da akrabalarının düğünü için hazırlanan hanımlar için de şal örnekleri vazgeçilmez oldu günümüzde. Şık gece kıyafetleri ve abiye kıyafetleri tamamlayan şallar örgü teknikleri ile gözde oldu kadın giyiminde. Şallar zerafetin ön planda olduğu aksesuarların başında geliyor kadınlar için.

El örgüsü en yeni şal modelleri tığ işi yapılan modellerde çok daha gösterişli dursa da şiş ile örülen şallar da kadınların beğenisini topluyor. Şallar gece kıyafetleri, abiye giysiler ve gelinliğin yanı sıra günlük hayatta da rahatlıkla kullanılmaya başlandı. Özellikle serin havalarda üzerimize aldığımız şallar ile serin havayı neredeyse hissetmeyiz. Günlük hayat içinde abartılı olmayan pek çok şal modeli bulmak mümkün.

Hanımlar kendi çabaları ile de kendi tasarımlarını ortaya çıkartabilirler. El örgüsü en yeni şal modelleri için biraz dergi karıştırmak ya da şal satan mağazaların vitrinlerinden fikir alabilirler. Şal örmek sanıldığının aksine kolaydır. El örgüsü yeni şal modelleri arasında yün şallar ve merserizeden yapılmış şallar çok moda. Şallardaki püsküller ve iğne oyaları da çok daha zarif ve hoş gösteriyor. Ayrıca bağcıklı, boncuklu ve işlemeli şallar da el örgüsü en yeni şal modelleri içinde en tercih edilenlerden. Şallarda en çok kullanılan renkler genellikle siyah, beyaz, bej ve krem rengi. El örgüsü en yeni şal modelleri renkleri yeni sezonda daha canlı renklerden oluşuyor. Mor ve pembe yine beğenilen renkler arasında.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git