El Örgüsü Ev Aksesuarı İçin Modeller

Hanımlar, sıra dışı birbirinden farklı güzel modelleri bugün size sunmak istiyorum. Gördüklerinize inanıyorum bayılacaksınız. Neler yapabileceğinize siz bile inanamıyorsunuz. Elinizde farklı nedenlerden dolayı kalan yün parçalar muhakkak vardır. Hem bunları da değerlendirmek için elinize güzel bir fırsatta geçecektir. Evde zaman geçirmek artık yün örerek o kadar keyifli oluyor ki artık bu moda akımına takılmayan nerdeyse hiç kimse kalmadı… Hatta işlerinden evine gitmeye çalışan servis kurbanı olan hanımlar bile zamanlarını minik minik örgüler yaparak değerlendirmek isteyebilirler. Neden olmasın ki? Bu galeride birbirinden güzel ve trend modellere kavuşacaksınız.

Eminim içinizden bana teşekkür etmek geçecek. El örgüsü ev aksesuarı için modeller arasında klasik olan kırlent ve paspas modellerinin en güzel ve tarz olanlarını bu bölümde göreceksiniz. Yemek takımı için örgü altlıklar, yemek masası örtüsü ve süslemeler yapabilirsiniz. Aynı zamanda şişeler içinde güzel ve renkli yünlerden tığ işi motifli modeller yapabilirsiniz. Çaydanlık için yün kaplar, duvarda duran saatinize bir sevimlilik katmak için motifli örgü modeli, kulaklıklara yapılan örgü modellerine ne dersiniz? Örgü motifli bardak altlıkları da enfes bir görünüm sağlayacaktır. Evde kullandığınız bozuk para kutusuna ya da cüzdanlarınıza örgü yünden kaplar yapabilirsiniz.

Yaratıcı tarzda evde giyebileceğiniz örgü çorap ve patik örnekleri, mutfakta duran su bidonlarını sevimli bir görüntüye sahip olsun isterseniz bu da mümkün olabilir. Aslında hanımlar nerdeyse her eşyamızın kılıfına uygun bir model yaratmamız mümkün görünüyor. Bizimle kim yarışabilir, değil mi? El örgüsü ev aksesuarı modelleri için birbirinize fikirlerinizi anlatın hatta bize de yazın. Bu paylaşımlar size bir ok öneri geliştirmenizde yardımcı olacaktır. Kış ve sonbahar havasını huzurlu ve kendinize has bir hale dönüştürmeniz elinizde.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git