El Örgüsü Klozet Takımları ve Paspaslar

Ev hanımları, evin diğer kısımlarının dekorasyonlarına özendikleri gibi, banyo dekorasyonuna da büyük önem verirler. Bilindiği gibi, hanımlar kendi el emekleri ile hazırladıklar çeşitli örgü el işlerini evin çeşitli odalarında kullanmayı severler. Özellikle gelen misafirlerin bu el emeği örgüleri inceleyerek, örneğin istemesi, bayanların keyif duyduğu bir şeydir. Sizler de kendi evinizin her köşesinde el emeği ile hazırlanan özel süs eşyaları ve süslemeler kullanmayı seviyorsanız, hazır banyo ve klozet takımları yerine, el örgüsü klozet takımları ile banyonuzu renklendirebilirsiniz.

Birçok bayan banyosunda el işi, örgü klozet takımı ve paspas kullanmaya özen gösterir. Bu takımlar, soğuk zeminle ayaklarınızın direk temasını engeller, hem de banyolara farklı bir hava katar. Tabi, el örgüsü hazırlanan klozet ve paspas takımları ile uyum sağlaması açısından, el örgüsü sabunluk, dantelli havlu ve kese gibi örgü modellerini de bu takımlar ile bir örnek ipliklerden hazırlayabilirsiniz.

El örgüsü klozet takımları ve paspasları, ev hanımları evlenme çağına gelen kızları veya oğullarının çeyizlerine hazırlayabilirler. 2015 yılının popüler klozet ve paspas takımları ise; sakallı iple hazırlanan modeller oluyor. Sakallı ipler; bir diğer adı da kirpi ipten hazırlanan bu banyo takımları, son derece modern ve gösterişli olmaktadır. Yine, tığ işi örgü klozet takımları da özel çiçek motifleri ile süslenebilir ve iplik seçiminde farklı renk kombinleri yapılabilir. Yazımızın devamında 2015 yılının en şık örgü paspas ve klozet takımları sizleri bekliyor.

El Örgüsü Klozet Takımları ve Paspas Modelleri


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git