El Örgüsü Paspas Modelleri

Evinizin şıklığını tamamlayan en önemli şeyler paspas ve halı modelleridır. Bir evin halıları bir evi çok şık gösterebilirken, çok kötü de gösterebilir. Bu yüzden halı ve paspas seçimini özenli yapan kadınlar genelde uyumlu olanları tercih ederler. Peki ya siz evinize bir el örgüsü paspas ya da halı yapsanız nasıl olurdu?

Kadınlar artık örgü konusunda öyle iyi yerlere geldiler ki kendi paspaslarını, halılarını kendileri yapıyorlar! Örgü konusunda kıyafetten, halı, paspas hatta patiklere kadar her şeyi yapabilen kadınlar evlerine desen desen paspaslar yapıp bunları diğer örgü severler ile paylaşıyorlar. Tabii ki de bu sayede birçok örgü paspas modeli ile karşılaşıyoruz. Evlerinde maliyeti düşük, eğlenceli bir iş olan örgüyü deneyen kadınlarımızın bu konuda paspas ve halı gibi unsurları yapmayı denemesi sizce de çok akıllıca bir fikir değil mi? Banyoya paspas yapmak çok akıllıca bir fikir olduğu gibi tamamen kendi seçiminize, zevkinize kaldığı için dükkân dükkân paspas aramanıza gerekte kalmıyor. Ayrıca el örgüsü paspasların banyonuza şıklık katması da büyük bir avantaj. Kelebek şeklinde olsun, işlemeli olsun, harf şeklinde veya çiçekli olsun her tür paspas yapabiliyorsunuz. Kimisi kabartmalı, kimisi düz siz nasıl isterseniz öyle!

Sakallı yünden yaptığınızda kabartmalı, sade yünden işlediğinizde ise düz bir örgü paspasa sahip olabilirsiniz. Paspas şıklığı ile banyoya renk katmaz aynı zamanda banyonun su olmasını engellediğini de unutmayalım ve evimize bir tane yapmak için çalışmalara başlayalım. Sizler için bir birinden güzel el örgüsü paspas modellerini bir araya getirdik.

El Örgüsü Paspas Modelleri


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git