El Örgüsü Saç Bantları

Bazı şeylerin hiçbir modası geçmez. 60 ve 70’leri andıran el işleri içinde birçok farklı stil görmeye devam ediyoruz. Bugün sizler ile el örgüsü saç bantları hakkında paylaşımda bulunmak istiyorum.

Bu uygulamalar arasında kış, sonbahar ve yaz ayları için de örnekler yer alıyor. Mevsime ve kullanım amacına göre değişecek olan el örgüsü saç bandı konusunda güzel ve farklı fikirler var. Bere ve şapka kullanımına kış aylarında alternatif oluşturması mümkün. Bu açıdan birbirinden spor stilde örgü saç bandı modelleri yer alıyor. Saç örgü, lastik örgü üzerine yapılan çiçek ya da farklı motifli uygulamalar oldukça şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olacaktır. Düğme ile tutturulan modeller olduğu gibi çapraz kullanımlı el örgüsü bayan saç bantları yerinin ayrı olduğunu bu galeri kısmında fark edeceksiniz.

Günümüzün modasına ve stillerine uygun el örgüsü saç bantları için seçeneklerinizin bu kadar çok olduğunun belki siz bile farkında değilsiniz. Yaz için de ayrıca farklı örgü dantel ve tığ işi el örgüsü saç bantlarını öneriyoruz.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git