En İyi 10 Örgü Modeli

En İyi 10 Örgü Modeli

Örgü konseksiyon ürünlerden hoşlanmayanların ve kendi giyimini kendisi yapmak isteyen insanların yegane başvurduğu yoldur. Psikolojik olarak insanı rahatlatan ve odaklanmasını sağlayan bir seçenektir örgü. Örgü bu kadar popüler olmuşken örgü modellerinden bahsetmmek olmak. İşte senenin en iyi 10 örgü modeli:

Örgü Etek Modeli

2016 senensinin en popüler örgü modelidir. genelde kazaklarda ve atkılarda görmeye alışık olduğumuz örgü, bu sene etekler için mevcut olmuş durumdadır. hem örgü örmekten hoşlananlar hemde modayı takip edenler için vazgeçilmez bir yoldur örgü etek.

modern-orgu-modelleri-2016

Örgü Eldiven Modeli

Eldiven örgü senelerdir örülen bir modeldir ancak 2016 senesiyle beraber bambaşka bir kulvara taşınmıştır. Örgü eldiven modelinin pek çok çeşidini görmek mümkündür. Örneğin yarım parmak eldiven örgü modeli ve çiçekli eldiven örgü modeli senenin baş yapıtları arasındadır.

orgu-eldiven-modelleri

Örgü Kukuleta Bere Modeli

Berenin ucunun uzun bırakılması ve baş bölgesinden omuz bölgesine kadar uzatılması sonucunda elde edilen örgü modelidir. özellikle gençlerin ilk tercihinde bulunur.

en-iyi-orgu-modelleri

Modern Örgü Patik Modeli

Patik uzun yıllardır örülen bir örgüdür ancak günümüzde tekrar popülerlik kazanmıştır. Yeni ve modern modellerle birlikte çevremizde de sıkça görülmeye başlanmıştır. Senenin en iyi 10 örgü modeli arasında örgü patikler yer almaktadır.

orgu-patik-modeli-2016

Örgü Babet Modeli 

Popüler modellerden biride örgü babet modelidir. En iyi 10 örgü modeli arasında en göze çarpan örgü biçimi, babet örgü modelidir.

orgu-babet-modeli-2016

Örgü Çanta Modeli

Örgü pek çok alanda kendini göstermektedir. Birbirinden çeşitli modelleri ile örgü çantalar seenin en beğenilen örgü modelleri arasındadır.

en-guzel-orgu-canta-modelleri

Örgü Boyunluk Modeli

Atkı takmadan sıkılan insanlar için örgü boyunluk iyi bir alternatiftir. son zamanlarda tutulan bir model boyunluk, yapımı açısındanda oldukça kolaydır.

orgu-boyunluk-modeli-2016

Örgü Saç Bandı Modeli

Örgüyü kullanacağınız değişik başka bir alan örgü saç bandı modelidir. Örgü saç bandı ile hem güzel bir görünüme sahip olabilir hemde kış aylarında kulaklarınızın üşümesini engelleyebilirsiniz.

sennenin-orgu-sac-bandi-modeli

Örgü Panço Modeli

Panço kullanımı son derece yaygındır ve yeni örgü modelleri ile rengarenk pançolara sahip olabilirsiniz.

orgu-panco-modeli-2016

Örgü Kolye Modelleri

Örgü artık aksesuarlardada mevcut bir biçimde karşımıza çıkmaktadır. Öne çıkan örgü kolye modelleri ile bahar aylarında kıyafetlerinize aksesuar oluşturabilirsiniz.

örgü-kolye-modelleri-2016


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git