En İyi 10 Örgü Modelleri

Örgü örmek, örgüyle uğraşmak yaşlısından gencine kadar her kesimden insana hitap eden bir konudur. Kendinizin diktiği el emeği örgüleri giymek, kendi emeğinizi üstünüzde taşımak güzel bir duygudur. Örgü örmek hem insanı rahatlatır hem de bunun sonucunda elde ettiğiniz ürünleri görmek insanı sevindirir. Örgü işiyle aklınıza gelebilecek her türlü modellere sahip olabilirsiniz.  Sizin de seveceğiniz en iyi örgü modellerine bakmakta yarar var.

 

ÇANTA ÖRGÜ MODELLER

Kadınların çantalarına olan sevgisinin ayrı bir yeri vardır. Özellikle son dönemlerin modası olan örgü çantalar birçok kadının beğenisini kazanmış durumdadır. Örgü çanta modelleriyle sizlerde hem en yeni trendi yakalayabilir hem de el emeği bir çantanızın olmasını sağlayabilirsiniz. Örgü çantalarla hippi bir görünüme sahip olabilir ve kimsede olmayan, yalnızca size özel olan bir çantaya ulaşabilmeniz mümkün.

ELDİVEN ÖRGÜ MODELLER

Örgü modeller arasında en çok beğenilen ve en çok kullanılan örgü modellerinden biridir. Kış aylarında bizi sıkıca saracak birçok renkte, modelde ve boyutlarda örgü eldivenlere sahip olmamız hiç zor değil. Yine kendinizin yapmış olduğu bir ürünü giymenin verdiği keyifle dilediğiniz zevke göre eldiven örgü örmekle, istediğiniz modellerini yapabilirsiniz.

Orgu-Patik-Modelleri-620x620

 

ATKI ÖRGÜ MODELLER

Örgü denilince akla ilk gelen ve en çok yapılan örgü modellerinden biridir. Renk çeşitliliği, desen farklılığı ya da aklınıza gelebilecek her türlü biçimi uygulayabileceğiniz atkılarınızın olması paha biçilemez bir histir. Kolay uygulanabilen ve tamamen sizin kendi zevkinize göre yapacağız atkılarla çevrenizde fark yaratacaksınız.

PATİK ÖRGÜ MODELLER

Kış aylarının vaz geçilmezi ve ayakları sıcak tutmasıyla ünlü olan batikleri de unutmamak gerekmektedir. El emeği olan örgü modelleriyle yapacağınız patikler, sizlerin ayağınıza tam olacak ve dilediğiniz modelleri ayağınıza geçirmiş olacaksınız.

BERE ÖRGÜ MODELLER

Kadın veya erkek fark etmeksizin her kesimden ve her yaştan insanın giyebileceği bere modelleri sayesinde hem sevdiklerinizi hem de kendinizi şımartacaksınız. Kış aylarının vazgeçilmezlerinden biri olan berelere dünyanın parasını dökmek yerine kendiniz veya evdeki büyüklerinizin yapmasıyla istediğiniz model ve renklerde berelere oldukça uygun bir bütçeyle ulaşabilirsiniz.

 

BOYUNLUK ÖRGÜ MODELLER

Kış aylarının vaz geçilmezlerinden biri olan boyunluklar da son yıllarda, modaya damgasını vurmuş durumdadır. Stil sahibi görünmeniz için kullanabileceğiniz aksesuarların başında gelen boyunluk, örgü modelleri sayesinde çevrenizden farklı bir havaya sahip olacaksınız.

SAÇ BANDI ÖRGÜ MODELLER

Özellikle genç kadınların tercih ettiği bu örgü modeller sayesinde güzelliğinize güzellik katacaksınız. Saç bandı zaman zaman modaya yön veren önemli aksesuarlardan biridir. Son zamanlarda saç bandının modaya yeniden gireceği görüşünün konuşulması ise özellikle kış aylarında örgü saç bandı modellerinin revaçta olacağını gösteriyor. Yapılması kolay ve bir o kadar da güzel olan saç bandı örgü modellerine sahip olmak isteyeceksiniz.

2016-örgü-patik-modelleri

PANÇO ÖRGÜ MODELLER

Salaş bir stile sahip olanların özellikle tercih ettiği pançolar, vaz geçilmezler arasında bulunmaktadır. Pançolar sizleri şık gösterirken salaş tarzınızı da destekleyecek bir modeldir. Örgü pançolar sayesinde stilinizi daha da iyi gösterebilir ve kendinize özel pançoları giyebilirsiniz

KOLYE VEYA BİLEKLİK ÖRGÜ MODELLER

Örgü modeller yalnızca kış aylarında giyilebilecek ürünler olmak zorunda değildir. Kolye ve bileklik gibi ürünlerde de örgü modeller sayesinde kavuşabilirsiniz. Moda konusunda örgü, el yapımı kolyelerin önemi bir hayli fazladır. Sizde modayı takip etmek istiyorsanız bu modelleri uygulayabilirsiniz.

BABET ÖRGÜ MODELLER

En çok beğenilen ve en çok tercih edilen örgü modellerinin arasında yer almaktadır. Görüntüsüyle ve tarzıyla gönülleri fethetmeyi başarmış örgü modelleri arasında yer almaktadır. Örmek isteyeceğiniz örgü modelleri listesine almak isteyeceğiniz ürünlerdir.

 


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git