En Modern Ve Tarz Yazma Modelleri

Yazmalar, Türk danteli olarak adlandırılan ve geleneksel olarak her kuşaktan siz değerli hanımların yapmaktan büyük keyif aldığı el işlerinden biridir. Yazmalar tarihsel dönem boyunca modellerinde gerek ufak gerektiği yerde köklü değişimlere gitmiştir. Bununla beraber pek çok kişi bu yazmalar için yeni modeller bulmuş ve hala daha devam etmektedir. Bugün siz değerli hanımlara en modern yazma örneklerini sunacak ve sizlere daha yeni fikirler edinmenize yardım olmaya çalışacağız.

Yazma-İğne-Oya-Modelleri

Son yıllarda yazmalara baktığımızda basitten çok daha detaycılık göze batmakta modern yazma örneklerinde sıklıkla rastladığımız bu durumda, artık daha gösterişli ve daha çok çiçekli modellere rastlamaktayız. Daha çok düğüm ve daha büyük çiçekler, daha çok uğraş gerektiren lakin bittiğinde daha gösterişli duran yeni modeller mevcut. Son beş yıla baktığımızda modellerin bu şekilde başladığını ve devam ettiğini görmekteyiz. Yazmalarda en dikkat çeken ürünlerden biri de iğne oyalarında ki büyüklük ve gösteriştir. Renklerle ahenk edebilmeleri de ayrı bir önem taşımakta ki bu görsel zarafetin tadını siz ve eşiniz dostlarınızla birlikte yaşayabilesiniz. Sizler için seçtiğimiz örnek bir model olarak başlangıcı yapalım istedik.

en-modern-yazma-modelleri-2016

Siz değerli hanımlar için araştırmaya koyulduk ve sizlere özel birkaç yazma modeli derledik. En modern yazma örnekleri olan bu modeller, yazmalarınızda harika görünecek ve göz kamaştıracaklar. Bununla birlikti sizlere yeni modeller için ilham kaynağı olacaklar. Yazmalarda dikkat edilen en büyük hususlardan biri renkler olacağı için renk seçimini özenle yapmanızı tavsiye ederiz. Bununla birlikte yazmanıza yapacağınız oyaları muhakkak pamuklu iplikler ile yapmalısınız ki yazmanıza ütü yaptıktan sonra ve daha sonra ki yıkamalarınızda daha sağlam olabilsinler. Bununla birlikte daha güzel modeller bulur ya da üretirseniz bizimle paylaşabilir ve yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Özgün tasarımlar sizin ufkunuzu açacağı gibi sizi örnek alacak insanların da ufkunu açabilirsiniz. Son yapılan araştırmalara göre her 5 kadından 3 ü yazma yapmaktan, her 5 kadından 4 ü ise yazma ve yazmaya işlenen iğne oyalarını görmekten büyük bir keyif almaktadır.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git