En Sevimli Kız Bebek Örgü Modelleri

EN SEVİMLİ KIZ BEBEK ÖRGÜ MODELLERİ

Örgü örmek isteyenler, bu işin zor olduğunu düşünür. Aksine bir iki işten sonra eliniz alışacak ve her seferinde daha güzel örgüler örmeye başlayacaksınız. Örgü örmek aslında bir özgürlüktür. Tasarımı ve renk seçimi tamamen size ait olan örgüler, sizlerin ellerinden sizin istediğiniz şekilde çıkacaktır. Bir şeyler ortaya koymak çok güzel bir his. Hele ki sevdiklerinize örgü örmek ayrı keyif verir insana.

kiz-bebek-yelek-ceket-modelleri

Sevgilinize, eşinize, sevdiklerinize ve çocuklarınıza çok güzel örgüler örüp hediye edebilirsiniz. Her yaş grubuna uygun örgüler vardır. En sevimli ve cici görünen örgüler ise kız bebekler için olanları. Birbirinden farklı sevimli kız bebek örgü modelleri ile kızınızı süsleyip şık giydirmek sizin elinizde. Evde boş zamanlarınızda kızınıza örgü örerek kendi tasarımlarınızı yaratabilirsiniz.

kiz-bebek-orgu-modelleri

Sevimli kız bebek örgü modelleri için yapmanız gereken süslemeler olacak. Normal bir örgü ile hırka ördünüz diyelim ki bunu süsleyerek ve işlemeler yaparak, çok sevimli hırka haline getirebilirsiniz. Renkli çiçekler örüp hırkanın üzerine dikin. Çiçeklere yeşil ip ile dikerek sap ve yapraklar yapın. Çiçeklerin ortasına inciler ya da boncuklar koyun. Uğur böceklerini de çiçeklerin etrafına yerleştirin. Bu şekilde çocuğunuza çok güzel, çiçek bahçesi gibi, bir hırka yapın. Dilerseniz yünden küçük renkli kelebekler örüp bunlarla örgünüzü süsleyebilirsiniz. Kız çocukları için yapılacak çok çeşit var. İşlemeler ile düz bir örgüyü sevimli ve dikkat çekici hale getirin.

tig-isi-orgu-kiz-bebek-elbise-modeli

Bunların yanı sıra desenli ve modelli bir örgü örüp, bunu kurdeleler ile süsleyebilirsiniz. Kullandığınız ipin renginde bir kurdele veya o renge yakışacak bir tonda kurdele ile süslemeler yapabilirsiniz. Sevimli kız bebek örgü modelleri için desenli örgü örüp boncuklar ile de süsleyebilirsiniz. Tamamen tercih size kalmış. Kendi zevkinize göre tasarımlar yapmak sizin elinizde. Düz bir örgü örüp bir kenarına çizgi film karakterleri işleyebilirsiniz. Bu şekilde yapacağınız örgüler oldukça sevimli gözükecektir. Ayrıca renkli ipler ile de farklı desenler ortaya çıkartıp sevimli örgüler örebilirsiniz. Boncuklar, işlemeler, figürler süslü kıyafetler için vazgeçilmez detaylardır.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git