En Tarz Örgü Modelleri

EN TARZ ÖRGÜ MODELLERİ

Modaya uygun olarak örebileceğiniz örgü işler ile çok şık ve tarz görünmek sizin elinizde. Har yaşa ve tarza uygun en tarz örgü modelleri mevcut. Erkek arkadaşınız ya da sevgilinize, tarz örgüler örüp ona hediye edebilirsiniz. Erkeklerin severek taktığı boyunluklar, oldukça moda ve çok tarz duruyor. Partnerinizin sevdiği renklerde bir boyunluk örerek ona sürpriz yapın.

erkek-örgü-boyunluk-modeli

Erkek modasından olan boyunluğun dışında, gömleklerin üzerine giyebilecekleri süveter veya hırka örebilirsiniz. Düz renk bir ip ve kibar bir örgü modeli seçerek zarif hırkalar örün. Hatta bu hırkayı farklılaştırmak için cep yapabilirsiniz. Hırkada cep çok hoş duracaktır. Kaliteli ve güzel düğmeler ile hırkanın detaylarını tamamlayın. Bu tarz örgülerde ince ip kullanmayı tercih edin. Daha zarif ve kibar durması için buna dikkat edin.

en-guzel-orgu-modelleri

Kendiniz için öreceğiniz en tarz örgü modelleri; şallar, uzun hırkalar, mini bolerolar, kazaklar ve atkı bere takımları olacaktır. Tarzınıza göre öreceğiniz şallar ile kış aylarında sıcacık kalın. Kabanlarınızın ve montlarınızın üzerine salaş bir şekilde şalınızı atın. Hem şık bir görüntü elde edecek hem de tarz görüneceksiniz. Uzun hırkalar bu yıl çok moda ve çok tarz duruyor. Kış aylarında kısa montlarınızın içine giyeceğiniz bu uzun hırkaları kış aylarının sonuna doğru tek giyebilirsiniz Bu hırkaları da örerken ince ip kullanmaya özel gösterin. Uzun hırka örerken buna dikkat etmelisiniz.

en-tarz-orgu-modelleri
Kız ve erkek bebekler için en tarz örgü modelleri, onlara öreceğiniz yelekler, elbise, kazak ve hırkalar olacaktır. Sade bir model örerek bunları süsleyip işleyebilirsiniz. Erkekler için hırkaya arabalar, uçaklar yapabilirsiniz. Kız çocukları için kelebekler, çiçekler ve uğur böcekleri ile süsleme yapabilirsiniz. Çocuğunuzun sevdiği çizgi film kahramanı ile süsleme yaparak, ördüğünüz şeyi daha da sevmesini sağlayın.

cocuk-orgu-elbise

Kız çocuklarına jile örüp bunu boncuk ya da kurdeleler ile süsleyebilirsiniz. Askılı jileler kızlara çok yakışacaktır. Bunların dışında öreceğiniz sevimli atkı şapkalar ile onların sıcacık kalmasını sağlayın. Birbirinden farklı ve tarz modelleri ile çocuk atkı şapkalarını örebilirsiniz. Bunları sevimli hale getirebilirsiniz.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git