En Yeni Bebek Hırkası Modelleri

En Yeni Bebek Hırkası Modelleri

Hırkalar özellikle kış ve sonbahar aylarının olmazsa olmaz parçaları arasında yer alır. Hazır olarak satılanları olduğu gibi el örgüsü ile yapılanları da vardır. Hazır olarak alınabilecek pek çok kıyafet seçeneği olsa da el emeği, el örgüsü ürünlerin yerini tutmaktadır. Bunun içinde günümüzde hala el emeği, el örgüsü ürünlere verilen değer bitmemiş giderek artmaya devam etmiştir. El emeği ürünler tektir ve size özeldir. Bunun içinde hazır olarak alınanlardan çok daha fazla kıymetlidir.

Renk renk ipliklerin kullanıldığı, farklı motiflerin, örneklerin ve modellerin yer aldığı hırkalar ile sizlerde şıklığınızı tamamlayabilir, aynı zamanda çocuk ve bebekleriniz içinde şık hırkalar örebilirsiniz.

El işi bebek hırkaları oldukça fazla çeşide sahiptir. Eski model ve örneklerden günümüze kadar gelmeyi başarmış olan pek çok ürün olsa da her geçen gün değişen moda akımlarına uygun hırka model ve örnekleri ortaya çıkmaktadır. Eski ve yeninin birleşmesi ve bütünleşmesi ile beraber ortaya birbirinden şık ve farklı, özgün hırka modelleri çıkmaktadır. Binlerce model ve örnek arasından istediğinizi seçerek örmeye başlayabilir, soğuk kış günlerini sıcacık bir hırka ile karşılayabilirsiniz.

El işi erkek bebek hırkası modelleri yapılırken bu sezon daha çok düz, tek renk önden dört tane düğmesi bulunan ve kapüşonlu hırkalar tercih edilmektedir. Sizlerde erkek bebekleriniz için bu modelleri tercih ederek siyah, beyaz, lacivert, mavi, turkuaz veya krem, kahve tonlarından birini seçerek örebilirsiniz.

El işi kız bebek hırkası modelleri yapılırken ise erkek bebeklerde olduğu gibi bu sezon tek renk ile yapılan hırkalar ön plana çıkmıştır. Ancak kız bebekler için yapılan hırkalar desensiz ve düz değil daha çok desenli ve motifli olanlar tercih edilmektedir. Tek renk yapmış olduğunuz bebek hırkalarına renk katmak ve şıklığını tamamlamak için kurdele, ponpon, püskül, pul, boncuk, düğme, inci gibi materyaller kullanabilirsiniz.

En yeni bebek hırkası modelleri arayan bayanlar sitemizdeki görsellerden yardım alabilirler. İlk bakışta yapımı zor gibi gelse de aslında bebek hırkası yapmak o kadar da zor değildir.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git