En Yeni Bebek Şapkası Örnekleri

En Yeni Bebek Şapkası Örnekleri  

Örgü bebek şapkası örnekleri ve modellerine her geçtiğimiz yıl yeni modeller eklenmektedir. Gelişen moda ile değişen iplik türlerine uyumlu olarak yeni bebek şapkası modelleri de ortaya çıkmaktadır. Eskiden günümüze kadar gelmeyi başarmış olan pek çok örgü şapka modelinin yanı sıra yeni trend, modern şapkalar da bulunmaktadır. Hem erkek hem de kız bebekler için binlerce çeşit ve modelde örgü şapka modelleri bulunmaktadır.

2017 örgü erkek bebek şapkaları arasında en çok tercih edilen ve kullanılan modeller hayvan figürlü olanlardır. Ayıcık, tavşan, kedi, panda hayvan figürleri ile donatılan modeller erkek bebekleri için bu sezon en çok tercih edilen modeller arasındadır. Aynı zamanda ise ponpon ve püsküller bu sezon daha ağırlıklı olarak tercih edilmiştir. Erkek bebek şapkaları örülürken mavi, lacivert, siyah, krem, beyaz, kahve tonları, toprak tonları, turkuaz daha fazla tercih edilmektedir. Bu renkleri ister tek renk olarak kullanabilir, dilerseniz de birden fazla rengi bir arada kullanarak harika şapkalar elde edebilirsiniz. Ancak kullandığınız ipşn ant bakteriyel olmasına, pamuklu, yumuşak dokulu ve kaliteli olmasına özen gösteriniz. Erkek bebek şapkalarını düz ve desensiz olarak örebileceğiniz gibi aynı zamanda desenli ve ağır modelleri tercih de edebilirsiniz. Hem tığ işi ile hem de şiş örgüsü ile örebileceğiniz erkek bebek şapkaları bulunmaktadır.

2017 kız bebek şapkaları ise oldukça fazla çeşitliliğe sahip olmaktadır. Erkek bebek şapkalarında olduğu gibi kız bebek şapkalarında da hem tığ ile hem de şiş örgüsü ile örebileceğiniz modeller bulunmaktadır. Siz hangi örgü alanında daha başarılı ve bilgili iseniz onu tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz. Tek renk ipliklerin kullanıldığı düz ve sade kız bebek şapkaları olduğu gibi birden fazla rengin kullanıldığı desenli ve daha ağır kız bebek şapkası modelleri bulunmaktadır. Bu sezon uzun saçlı örgü kız bebek şapkaları dikkat çekici olmuştur. Bunun yanı sıra ise kulaklı, ponpon ve püsküllerin kullanıldığı kız bebek şapkaları da en çok tercih edilenler arasındadır.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git