En yeni havlu kenarı modelleri

Teknolojik gelişmeler bir kaç sektörü değil her sektörü olumlu yönde etkileyip değiştirdi. Bir çok ev hanımı hobi olarak yaptığı havlu kenarlarını köşelere saklamak yerine internet gibi ortamlarda satarak evine yeni bir gelir kapısı açmayı başardı. Bu olay her yıl dahada büyüyerek internet de iyi bir sektör kapısı oluştu. 2016 havlu kenarı örnekleri bir çok insana bu işe girmeyi teşvik etmesini umarız.

havlu-kenari-yesil

-Havlu kenarı ?

Havlu kenarları artık tarihimizin parçalarından biri Anadolu’da yaygınlaşan bu gelenek kızların çeyizlerini bin bir havlu kenarı çeşidiyle süsleyerek güzel ve göz alıcı çeyizler hazırlamışlardır. Ve bu gelenek yıllardır devam etmektedir.

havlu-kenari-pembe-beyaz

-İnternet de havlu kenarları

Artık günümüzde bir çok ürün internet de satışa sunulmakta ve doğru müşteriyi bulmak yada daha çok müşteri bulmak çok daha kolay hale geldi. İnternet üzerinden Türkiye’nin her yerine hatta bazı durumlarda yurt dışına bile satış yapabilen ev hanımlarımız daha cesaretlendirdi. En yeni havlu kenarı modelleri internet üzerinde aranarak kolayca bulunabilir.

Havlu kenarı modelleri

Her ne kadar bizler ev hanımı diye söylesek de bazı hanımlarımız bu işe kafa yorup çok ilginç modeller çıkarabilmekte ve bunları internet de paylaşarak hem insanlara yardımcı olup hemde kendi yaptığı modellemeyi sunarak başarı sağlamaktadır. 2016 havlu kenarı örnekleri ile daha güzel modelleme yapabilirsiniz.

havlu-kenari-mor

-Havlu kenarı örneği yaparken dikkat edilmesi gerekenler

Havlu kenarı yaparken dikkat edilmesi en önemli konulardan birisi kesinlikle havlunuzun kenarı temiz olmasıdır. Havlunuz ne kadar temiz ise yaptığınız havlu kenarı o kadar güzel görünecektir. Başka bir önemli nokta ise dantelleriniz’i yıkamadan önce ütülemesi olayıdır. Yıkamadan önce ütülemen’iz gibi durumda dantelleriniz çekmez ama ütüleme den attığınızda dantelleriniz’in çektiğini ölçtüğünüzde kısa olduğunu göreceksiniz. 2016 havlu kenarı örnekleri yapılırken bu hususlara dikkat ediniz.

havlu-kenari-kirmizi

-Havlu kenarı çeşitleri

Havlu kenarı yapmanında bir çok yolu var bir çok ev hanımı çeşit çeşit yaparak daha büyük gelir kapısı oluşturuyor. İşte bir kaç çeşidi iğne oyası, tığ ile yapılan, mekik ve filkete ile yapılan bir çok modelleme var. Sizde bu modellemeleri inceleyerek evinize katkı sağlayabilirsiniz.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git