En Yeni Örgü Atkı Modelleri

Konu örgü olunca kadınların en vazgeçilmez aksesuarlarından biridir atkılar. Ponpon detaylı, tek renkli, çok renkli-çift örgülü ya da tığ ile incecik örülmüş birçok atkı çeşidi ile kıyafeti tamamlayarak bambaşka bir etki yaratmak mümkün! Kışın da rahatlıktan yanaysanız ve salaş tarzdan vazgeçemiyorsanız kahverengi veya krem tonlarında geniş saç örgülü düz bir atkı sizin için en doğru seçim olacaktır. Atkı modelleri; kişinin zevkine ve isteğine bağlı olarak farklı şekillerde örülebilmektedir. Bayanlar için örgü söz konusu olduğunda vazgeçilmez modellerden biri olan Haroşa ve nohut örme tekniğini atkılarınız için de kullanabilir, kenar kısımları sim ile süsleyerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Örmeyi biliyor ve örgüden zevk alıyorsanız şimdiden kış için onlarca çeşit atkı örebilirsiniz. Etnik görünümü seven bayanlar için de onlarca atkı seçeneği mevcut. Beyaz-krem tonlarındaki iri örülmüş atkılar her zaman kullanılan trend ürünler arasında.

helezon-atki-yapimi

El işleri insanların daha fazla ilgisini çekerken; bu tür giyim parçalarına daha fazla emek harcandığı için insanlar tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Özellikle örgü ile dizayn edilen giyim parçaları; kış mevsimi için büyük bir öneme sahip olmaktadır. Piyasada da örülerek yapılmış olan birçok farklı giyim parçasını bulabilirsiniz. Bu bir kazak da olabilir, bir atkı da… Özellikle atkıların kış mevsiminde önemli bir role sahip olduğu düşünüldüğünde; örgü ile oluşturulmuş olan atkılara daha fazla rağbet edileceği de aşikârdır. Örgü atkı modelleri ile insanlar hem kombinlerinde ekstra bir aksesuar detayı elde etmiş olurlar, hem de soğuk havalardan kendilerini koruma fırsatı bulurlar. Bayanların hem şık, hem de soğuk havalardan korunaklı bir şekilde giyinmeleri adına büyük bir öneme sahip olan örgü atkılar; farklı firmalar tarafından alıcıları ile piyasada buluşturulmaktadır.

cok-renkli-orgu-atki-modelleri

Nisan ayında olduğumuz bugünlerde piyasada kolaylıkla merserize ipler bulabiliriz. Bunlardan yapacağımız şal ve atkı modelleriyle kıyafetlerimizde bambaşka bir hava yaratabiliriz. Özellikle pastel renklere ağırlık vererek öreceğimiz şal ve atkı modelleri baharda keyifle kullanabileceğimiz aksesuarlar arasındadır.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git