En Zarif Bebek Örgü Modelleri

En zarif bebek örgü modelleri

Bebeğinizi hem sıcak tutacak hem de güzelliğine güzellik katacak en zarif bebek örgü modellerini buradan görebilirsiniz. Üstelik kolayca yapabileceğiniz bu modeller bebeğinizi güvenle giydirmek veya bebekli ailelere hediye götürmek için en iyi seçeneklerin başında geliyor.

kiz-bebe-kirmizi-orgu-elbise

Dokunmaya kıyamadığınız minik bebeğinizi, en rahat edeceği kıyafetlerle sarıp sarmalamak hem huzuru hem de sağlığı açısından çok önemli. Özellikle ilk aylarda bebekler çok sık uyanır ve annelerine ihtiyaç duyarlar. İşte uykudan kalktığında hemen giydirebileceğiniz bir yelek kurtarıcınız olacaktır. Bebeğin rahat etmesi için çok kalın olmayan, kaşındırmayacak bir ip kullanmanız gerekir. Renk konusunda ise kendinizi mavi veya pembe ile sınırlamayın. Özellikle henüz dünyaya gelmeyen bir bebek için yelek örüyorsanız, sarı, turuncu gibi sıcak renkler ve bunların üzerine iliştirilmiş desenler çok şık ve sevimli duracaktır.

bebek-orgu-yelek-modelleri

Ayakları koruma altına alın

Bebekler biraz hareketlenmeye başladığında en çok yaptıkları şeylerin başında çoraplarını çıkarmak gelir. Onların minik ayaklarını üşümekten kurtarmanın en pratik yolu da, örgü patiklerden geçiyor. Özellikle iplikle hafifçe bağlanabilir olan modeller, ayaktan çıkmadığı için hayat kurtarıcı olacaktır.

orgu-bebek-patik-modelleri

Annelerden çok sık duyarız, ‘bir kızım olsun, onu öyle güzel giydiririm ki’ cümlesini. İşte anneler, şimdi iş başına. Örgü etekler ve elbiseler ile bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kızınız prenses gibi mi olsun, en sevdiği hayvan olan kedinin desenini üzerinde mi taşısın, melek kanatları mı taksın… Hepsi sizin hayal gücünüze ve en zarif bebek örgü modellerini ortaya çıkarmanıza kalmış. Bu şık etek ve elbisenin tamamlayıcısı olan pançolar da özellikle bahar aylarında çok işinize yarayacak. Bu güzelliği son olarak örgü bir saç bandıyla tamamlayabilirsiniz.

bebek-orgu-panco

Erkek anneleri de üzülmesin. Kapüşonlu hırkalar, hayvan figürlü bereler, hatta örgü papyonlar ile minik beyler için de birçok seçenek mevcut.

En zarif bebek örgü modellerinin içinde bebeğiniz prens / prenses gibi görünecek. Aynı modelden bir tane de kendinize yaparak güzel bir tablo ortaya çıkarabilirsiniz. Yan yana çok tatlı olacaksınız.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git