Erkek Örgü Boyunluk Modelleri

Kış aylarında sıcak tutacak ürünlere ihtiyaç vardır. Kış aylarında en çok kazaklar , montlar , kışlık ayakkabılar ve bu kombinlere uyum sağlayacak olan atkı , şapka ve boyunluk gibi aksesuarlar ön plana çıkmaktadır. Erkek örgü boyunluk modelleri hem sıcak tutma özelliği bulunmakta hem de kış şıklığı yansıtan en iyi aksesuarlardır. Uzun zamanlar erkekler hep atkı kullanmayı tercih etmişlerdir. Ama son yıllarda en çok moda olan boyunluklar kullanılmaya başlanmıştır.

erkek-orgu-boyunluk

Farklı Renk Çeşitleri

Erkekler için en farklı ve kullanılış kış aksesuarı örgü boyunluk modelleri bir çok farklı renk ve model çeşidi bulunmaktadır. İster kış aylarına uygun renkler seçebilir isterseniz de kendi tarzınızı yansıtacak farklı ve sıra dışı renkleri boyunluk modellerinde kullanabilirsiniz.

erkek-orgu-boyunluk-modelleme

Farklı Modeller ve Yapılışları

Örgü boyunluk modelleri ve yapılışı hakkında bir çok yerden bilgi bulabilir , bu bilgiler sayesinde kolay bir şekilde boyunluk örebilirsiniz.  Boyunluklar da bir çok örgü modeli bulunmaktadır. Bu modeller ; zincirli model , pirinç model , saç örgüsü modeli gibi sayamayacağımız kadar modelden boyunluk örebilirsiniz. Örgü boyunluk yapılışında ister tığ ile isterseniz de şiş ile örebilirsiniz. Takım elbiselerin üzerine genellikle tığ ile yapılmış modeller spor kıyafetlerin üzerine de şiş ile örülmüş daha kaba örgülü boyunluklar tercih edilmektedir. Giyim tarzınıza göre boyunluk modelleri seçebilirsiniz.

erkek-orgu-boyunluk-nasil-orulur

Farklı Tarzlar

Erkekler kış aylarında kullandıkları aksesuarlar ile farklılıklarını ortaya koymaktadırlar. Bu farklılıkları boyunluklar ile yansıtmaktadırlar. Boyunluklar sade modellerden olabileceği gibi çok farklı tarzlarda boyunluklarda bulunmaktadır. Özellikle spor giyim tarzını benimsemiş erkekler her daim şıklıklarını ön plana çıkarmak için farklı arayışlar içinde olmaktadırlar.  Özellikle fermuarları boyunluk modelleri en çok aranan modeldir.

 


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git