Etamin İşlemeli Seccade Örnekleri

Bayanların el emeği göz nuru hazırladıkları özel el işi ibadet eşyası olan Etamin İşlemeli Seccade Örnekleri, gündelik kullanım ve çeyiz için özenle hazırlanmaktadır. Günlük beş vakit namaz kılınan evlerde, gelen misafirlerin namaz kılması için takdim edebileceğiniz bu çok şık ve özel etamin seccadeler, hazırlaması adeta sanat gerektirir. Ortaya ise; çok şık el emeği seccade modelleri çıkar.

Etamin seccade yapılışı; kanaviçe el işi ile benzerlik gösterir. Eğer daha önce kanaviçe bir el işi hazırladıysanız, etamin işi de sizlere kolay gelecektir ve çabuk kavrayacaksınızdır

Gelinlerin ve damatların çeyizlerine seccade de koymak örf ve adetlerimiz arasındadır. Çeyiz serildiğinde çeyiz gezmeye gelenlerin hayran kalacağı etamin işi seccade örnekleri ile evlenecek gençlerin çeyizini kusursuz bir şekilde sergileyebilirsiniz.

Etamin seccade modellerini sevdiklerinize ev hediyesi olarak ya da çeyizinden sizden bir hatıra olması için takdim edebilirsiniz. Bu seccadelerin modası hiçbir zaman geçmemektedir ve örneklerine her geçen yıl bir yenileri eklenmektedir.

Çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi olan etamin işlemeli seccade örnekleri arasından sizler de beğendiğiniz bir deseni; kendi alacağınız etamin kumaşına işleyebilirsiniz. Etamin seccade şemalarını farklı renklerde seccade kumaşlarının üzerine renkli iplikler ile işleyebilirsiniz. Etamin işi seccadeler namazı ibadetinizi çok şık namazlıklar ile kılabilirsiniz. Yazımızın devamında sevgili hanımlar için 2015 yılının en şık ve farklı etamin sanatı ile hazırlanan seccade örneklerinizi sunuyoruz. Hayırlı günler dileriz.

Seccade Örnekleri


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git