Farklı Lif Modelleri

Yıkanmanın En Organik Yolu: El İşi Lifler

Yıkanmanın şartlarından biri de kaliteli bir lif kullanarak iyice sabunlanıp temizlenmektir. Ancak piyasada ucuzluğu nedeniyle tercih edilen sentetik ürünler yüzünden pek çok kişi oluşan isilikler ve birçok alerjik reaksiyon nedeniyle sıkıntı yaşamaktadır. Tüm bu sorunları elde örülmüş organik banyo lifleri sayesinde aşmak mümkün. Lifleri çocukluğunuzda kalmış düz tasarımlar olarak düşünmeyin, artık internetin her yerinde bulunabilen Farklı Lif modelleri ile banyolara renk ve neşe gelecek.

farklı-lif-modelleri

Farklı Lif modelleri arasında kesinlikle ilk sırayı farklı renk kombinasyonuna sahip tasarımlar çekmektedir. Bu farklı renk kombinasyonları sayesinde banyonuzdaki baskın dekorasyon rengine göre lifler örebilirsiniz. Banyoyu paylaşan birden fazla kişi varsa, yine farklı renk kombinasyonları kullanarak liflerin karışmasını önleyebilir ve kalabalık bir ailenin hijyenik bir biçimde yıkanmasına yardımcı olabilirsiniz. Lif modelleri arasında tek fark renk kombinasyonları değildir, hayalgücünüzü daha yüksek oranlarda katabilir ve farklı modellere imza atabilirsiniz.

lahana-lif-modeli

Banyodan kaçan çocuğunuzu ikna etmek için çeşitli meyve şekillerinde veya oyuncak şekillerinde lifler üretebilirsiniz. Banyo artık sadece zorunlu bir temizlik seansı değil aynı zamanda eğlenceli bir oyun zamanı olacak. Kullanacağınız çeşitli çiçek modelleri de banyonuzda sanki bir çiçek bahçesi varmış gibi sizi mutlu etmeye yetecektir. Bu birbirinden süslü ve şık lifleri kullanmaya kıyamayıp ufak bir dikiş müdahalesiyle lavanta keseciklerine de çevirmeniz mümkün. Çekinmeyin, farklı tasarımlar üzerinde oynayın.

lif-modelleri

Farklı Lif modelleri arasından hangisini seçerseniz seçin, organik bir ürün yaratacağınız için mutlu olacaksınız. Bu lif modellerini kendi ihtiyacınız için üretebileceğiniz gibi, hediyelik veya ticari amaçlarla da örüp dağıtabilirsiniz. Bildiğiniz gibi her çeyizin olmazsa olmazları arasında bu örülmüş lifler de bulunmaktadır. Yakında evlenecek olan çiftlere kendi tasarımınız olan liflerden hediye edebilir, hatta lifin yanına farklı el işleri, banyo takımları da ilave ederek kendi emeğiniz olan çeyiz setlerini internet üstünden satabilir, ev bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Bu birbirinden güzel lif modelleri sayesinde yaratıcılığınızın da aynı oranda arttığını fark ederek şaşıracaksınız. Bir tanesini seçin ve örmeye başlayın, gerisi gelecektir.

 


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git