Farklı Örgü Çeşitleri

Birbirinden Farklı Örgülerle Hayatınızı Renklendirin

Farklı Örgü çeşitleri sayesinde örgülere karşı olan bakış açınız değişecek. Babaannelerin ördüğü sıkıcı ve dümdüz modeller artık yeni çağın hayal gücü ve farklı teknikleriyle birleşti. Birbirinden çılgın modeller için sanal dünyanın enginliğine dalın!

orgu-cesitleri

 

Son moda Farklı Örgü çeşitleri arasında neler var?

-Örülmeyen örgü çeşitleri: Aslında iki şişi birbirine sürtmeden de örgü örmüş gibi güzel ürünler ortaya çıkartabileceğinizi biliyor muydunuz? Ponpon adı verilen püsküllü toplar sayesinde çok farklı modeller ortaya çıkartabilirsiniz. Bu ponponları, mevcut örgülerde aksesuar olarak kullanabileceğiniz gibi, onları tamamen birbirine dikerek çok tatlı görünüşlü paspaslar, kilimler de yapmanız mümkün.

f2My8cSWjGo594cn33lO

-Kırkyamalı örgüler: Kırkyama sanatını sadece artık kumaşların birbirine eklenmesi olarak görmeyin. Çeşitli şekil ve renklerde öreceğiniz parçaları, başka modellerden artık kalan kısımları, hatta ve hatta bir kenarı eprimiş eski yün kazağınızı bile keserek birbirine dikebilir ve kırkyama sanatı ile örgü hobinizi birleştirebilirsiniz. Ortaya çıkan renkli ve sıcak tasarımlar sizi çok şaşırtacak. Bu fikir özellikle yatak örtüsünde tercih edilen bir çeşittir.

yeni-modern-orgu-modelleri

-Amigurumi modelleri: Amigurumi denilen içi doldurulmuş tığ işi organik oyuncak modelleri sayesinde zararlı plastik oyuncak alışveriş devri kapanacak. Amigurumi tekniği sayesinde sadece bebekler değil, hayvan modelleri başta olmak üzere aklınıza gelen her modeli hayata geçirebilirsiniz. İnternette pek çok hazır ve ücretsiz şablon ve fikir bulunmaktadır. Hangi modeli önce yapacağınızı şaşıracaksınız.

orgu-pon-pon-yapilisi

-Bilinen modellerin hayalgücü ile buluşması: Battaniye örmek, örgüye giriş dersi gibi birşeydir. Herkes battaniye örebilir ve bu battaniyeler sıklıkla tek renk, dümdüz, sıradan şeyler olur. Artık öyle olmak zorunda değil! Hayal gücünüzü masalları gerçek dünyaya taşımak için kullanın. Küçük kızınıza çok tatlı bir denizkızı kuyruğu örebilirsiniz! Dümdüz bir battaniye altına girmek yerine kızınız bu masal kahramanı battaniyesine bayılacak!

orgu-patik-modelleri

-Gündelik yaşam örgüleri: Örgüleriniz tozlu vitrinlerde, havasız sandıklarda kalıp sadece belirli zamanlarda kullanılacak şeyler olmamalı. Neşeli çorap modellerine bir göz atabilir, birbirinden renkli bardak tutacakları örebilirsiniz.

farkli-orgu-cesitleri

Farklı Örgü çeşitleri arasından hangisini seçerseniz seçin, sonuçtan memnun kalacaksınız.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git