Genç Kızlar için Örgü Yelek Modelleri

 

El örgüsü modası hiçbir zaman geçmeyen bir giyim klasiği. Özellikle çocuklar ve gençler için sıklıkla kullanılan el örgüsü ürünler sıcak tutması sınırsız model seçeneği (tek sınır sizin hayal gücünüz ve renk paletiniz) ile çoğu zaman hazır giyimde bulunmayan alternatifler yaratabilirsiniz. Özellikle son yıllarda genç kızlar için örgü yelek modelleri mevcut. Yün örgü firmaları farklı doku hissi veren çok değişik renkli ipleri ile hayal gücünüze hizmet etmeye devam ediyorlar.

genc-kizlar-icin-yelek

El Örgü Yelek Modelleri

Bu yıllarda çokça moda olan genç kız yelek modelleri için birçok seçenek mevcuttur. Yeleklerin genç kızlar için yapılacağı düşünülerek canlı renkleri tercih etmeniz doğru olur. Kırmızı, mor, pembe gibi genç kızların çok sevdiği renkleri kullanabileceğiniz gibi yün örgü firmalarının ürettiği son derece zevkli birkaç rengin birleşimi olan eskilerin deyimi ile ebruli ipler de son derece moda ve inanılmayacak derece çeşitli.

genc-kizlar-icin-orgu-yelek

Ayrıca aksesuarlardan hoşlanan genç kızlar için farklı düğme ve kemerler kullanarak örgünüzü bambaşka bir havaya sokabilmeniz mümkün. Özellikle şal yakalı boynu sıkmayan modeller gen kızlar için idealdir. Ayrıca örgüye dantel detaylar ekleyerek daha şık ve elegan bir görünüm yakalayabilirsiniz. Tabi bu uygulama spor kıyafetler ve Jean pantolonlarla giyilmesi düşünülen yelekler için uygun değil. Spor Jean pantolonlarla giymek için daha salaş modeller ve pastel tonlar seçmek daha doğru bir styling yaratır.

genc-kizlar-icin-orgu-yelek-modelleme

Hangi yaş için örülürse örülsün saç örgüsü el örgü kazak, yelek, hırka gibi giysileri vazgeçilmez deseni. Çeşitli boylarda dikey ya da yatay olarak kullanarak modası geçmeyen bir görüntü yakalanabilir. Yine yeleklerde düz örgü ve geometrik desenlerde son derece modern bir görüntü yaratır.

genc-kizlar-icin-orgu-yelekler

Okul forması üzerine giyilecek örgü yeleklerde daha sade modelleri daha düz koyu renkleri tercih etmek doğru bir seçim olabilir.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git