Bu Haftanın En Güzel Atkı Modelleri

Atkılar, kışlıklarınızın olmazsa olmazıdır. Her yaşa hitap eder ve her renk kışa uyumlu bir hale gelir ve sizleri bu güzel renkler sıcak tutar. Bunları satın almak yerine siz değerli hanımların örmesi ayrı bir el emeği göz nurudur. Biz de bunu düşünerek sizlere bu haftanın en güzel atkı modellerini sizler için derledik.

Söz konusu atkı olunca en basitinden en zoruna kadar her modelin ayrı ayrı güzelliği vardır. Atkılar kışa hazırlık için önemli bir kıyafet ya da önemli bir aksesuardır. Birazdan göstereceğimiz modellerde renkleri kıyafetlerinize göre uyumlu bir renkle yaptığınızda ne kadar memnun kalacağınızı sizlerde fark edecek, yakınlarız ise bu değişiminize hayran kalacaklardır. Birkaç modelimizi inceleyerek konuya başlayalım.

01-atki-modelleri

Erkek modelleri her zaman için klas bir duruşa sahiptir. Eşlerinize örmenizi tavsiye ettiğimiz bu model gayet üzerinde şık duracak ve her kıyafet kombine uyumlu hale gelecektir. Kış aylarında eşiniz bu atkıyı severek takacaktır.

02-en-yeni-atkimodelleri

Bir başka erkek modeli ile devam edelim. Bu model ilk modelimize görece daha basit ve rengiyle de cezbedicidir. Gayet şık duracak bu modelde siz değerli hanımlara da ilham kaynağı olacaktır.

06-en-trend-atki-modelleri

Bu kadınlara özel seçtiğimiz modelimizde ise daha çok sonbahar ve ilkbahar da giyebileceğiniz türden şık bir atkı. Şal gibi duran bu modelimizde siz değerli kadınlara çok yakışacaktır. Sevdiğiniz kıyafetlere uygun bir şekilde rengini ayarlarsanız. Güzel bir kombin olacağından eminiz.

07-en-gozde-atki-modelleri

Kız çocuklarınızı da unutmadık tabi ki. Kız çocuklarınıza özel seçtiğimiz bu modelde ise, beresinde ki püskülleri ve atkısında ki püskülleri çocuğunuzun gayet hoşuna gidecek ve daha güzel duracaktır. Örgü konusunda basit sadece püsküller konusunda biraz uğraş gerektirecek fakat çocuğunuz için buna değer düşüncesindeyiz.

05-en-sik-atki-modelleri

Siz değerli kadınlarımız için seçtiğimiz bu modelde renkleri daha canlı hale getirerek pontişli bir atkı örebilirsiniz. Gayet eğlenceli bir tasarımıyla sizleri gayet enerjik, neşeli gösterecek, kış aylarında çevrenizdekilere mutluluk saçacaksınız.

Bu haftanın en güzel atkı modelleri incelememiz sona ererken daha fazla örnek görebilmeniz adına modellerimiz yazının bitiminde devam etmekte. Daha fazla model ve seçenek için web sitemizde kısa bir tur atarak daha da güzel modeller bulacağınıza emin olabiliriz. Siz değerli kadınları için seçtiğimiz bu modeller hem kışınıza renk katacak, yeni ve eğlenceli bir hobi olacaktır.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git