Havluların Makyajı

Bayanların ev tekstil eşyalarına ne kadar önem verdikleri bilinen bir gerçek olarak uzun yıllardır var olmaktadır. Ev tekstil ürünleri dendiğinde ise havluların ne kadar büyük bir önem arz ettiğini belirtmeden geçmemek gerekmektedir. Orta yaşlı bayanların altın günü kalıplarının yerini bile alan havlu günleri yapıldığı düşünüldüğünde; havlu kenarı modellerinin ne kadar büyük bir önem kazandığı daha çok gözler önüne serilmektedir. Yeni sezonun havlu kenarı modelleri her yaştan ve her çevreden bayanı oldukça ilgilendiriyor gibi gözükmektedir.
İğne Oyası
Özellikle evlilik arifesinde olan gelin adaylarının özen gösterdiği konulardan biri olan havlular ve kenar modelleri hakkında geniş bir bilgi birikimi olmamaktadır. Fakat hem gelin adayı olan genç kızların hem de kızlarını evlendirme hazırlığında olan annelerin ilk dikkatini çeken modellerden birisi iğne oyası ile hazırlanmış modellerdir.
Bu modeller hem harika bir işçilik gerektirmesinden dolayı hem de zarafetinden dolayı sıklıkla tercih edilmektedir. Kişinin kendisinin de yapması mümkün olduğu gibi son zamanlar da özellikle sosyal medya aracılığı ile bu ürünleri saran kişilerde bulunmaktadır. Detaylı işlemelerin olduğu iğne oyası modeller, yeni sezonun havlu kenarı modelleri arasında ilk sırada gelmektedir.

renkli-havlu-kenarı-modelleri
Tığ İşi Halkalı Modeller
Son zamanlar da genç kızların olduğu kadar diğer tüm bayanlarında, havlu kenarı yaptırma düşünceleri söz konusu olduğunda tercih ettiği modellerden biriside tığ işçiliği ile yapılan halkalı modellerdir. Halkalar ile oluşturulan çiçek modeli ya da değişik desenlerin birleşimi oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Havlularında bunu görmek isteyen bayanların sıklıkla tercih ettiği görülmektedir.
Renkli Modeller
Bayanların her üründe olduğu gibi havlu kenarı olarak kullanacakları modellerde de renkli desenler tercih ettiği sıkça rastlanan bir durumdur. Yeni sezonun havlu kenarı modelleri arasında tığ işçiliği ile hazırlanmakta olan renkli tasarımlar da yer almaktadır.
İki ya da üç rengin uyumu ile hazırlanan çiçek tasarımları bayanların bu sezon da oldukça ilgisini çekmektedir. Özellikle evlilik arifesinde olan ve kendi evlerini hazırlama telaşını yaşayan genç kızların tercih ettiği renkli modeller, uzun bir süre daha kendisinden söz ettirecektir.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git