Hem Şık Hem Kolay Bayan Yelek Modelleri

Kışın gelmesiyle renk renk çeşit çeşit örgüler meydana çıkmaya başlar. Sadece örgü deyip geçmeyi… Ev hanımları için vazgeçilmez bir hobi olan eylem aynı zamanda çok şık tamamlayıcıların da ana kaynağıdır. Hatta son yıllarda vakit bulup öremeyen, ama çok şık modellere heves eden kadınların çeşitli modellerde örgüleri satın aldıkları bilinmekte. Bu durum vakit ayırıp bu işe gönül veren ev hanımları için aynı zamanda bir kazanç kapısıdır.
Kışın gelmesiyle, bereler atkılar eldivenler ve tabii ki bayanların vazgeçilmezi yelekler meydana çıkar.  Bu renk renk, örülmüş çeşitli bayan yelek modelleri şüphesiz ki tüm örgü severlerin vazgeçilmezi. Günlük hayatımızda kullandığımız bizi sıcacık tutan bu yelekleri çok kolay modellerle herkes yapabilir.
Çeşitli kalınlıkta şişler ve yün iplerle çok kolay yapılabilen bayan yelek modelleri vardır. Hatta son birkaç yıldır hayatımızda olan desenli iplerle yeleğe herhangi bir motif uygulamadan ipin elverişliliği sayesinde bayan yelek modelleri yapmamız mümkün.
Sizlere örülmesi oldukça kolay birkaç bayan yelek modelleri göstermek isteriz.
bayanlar-icin-kolay-yelek-orgu-modelleri

                Damla örgü bayan yelek modeli :
Bu örgü modeli kolay olduğu kadar şık da. Hem çabuk öreyim hem de şık olsun istiyorsanız bu örgü modelini kesinlikle denemelisiniz.
damla-orgu-modelleri
Sepet örgü bayan yelek modeli :
Bu model sanılanın aksine oldukça basit ve keyifli. Çok kısa sürede çok şık görünümlü bir yelek elde etmek isteyenlerin kuşkusuz ilk tercihi.

sepet-orgu-modelleri
Saç örgü bayan yelek modeli :
Saç örgü modelini yapak çok basit, haraşo örgü olarak da bilinen düz örgünün üzerine bu model ekleniyor.

sac-orgu-modelleri
Size verdiğimiz bu örgü modellerini verdiğimiz tüm bayan yelek modellerine uygulayabilir şıklınıza şıklık katabilirsiniz.

kolay-ve-sik-bayan-orgu-modelleri
Size sunduğumuz örgü modellerin birçok farklı renkle örebilir birini ya da birkaçını kullanıp farklı kombinler yapabilirsiniz. Bu sayede örgünüz kendi el emeğiniz olması dışında kendi tasarımınız da olmuş olur.

kadınlar-icin-sik-yelek-modelleri
Bu modelleri doğru ölçü ve renklerle örerseniz eğer, sadece gündelik hayatınızın sıcacık kıyafetleri değil, iş hayatınızın ya da toplantılarınızın çok şık tamamlayıcıları olabilir.

kolay-yelek-modelleri
kadinlar-icin-sik-ve-kolay-yelek-modelleri

hem-kolay-hem-sik-bayan-yelek-modelleri

bayanlar-icin-sik-orgu-modelleri

 


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git