Her Sezona Uygun Örgü Modelleri

Eskimeyen Fikirler

El emeği göz nuru örülen örgülerin kimse iki ay sonra kenara atılmasını istemiyor bu yüzden de örgü örenler oldukça azaldı. Kimse boşuna uğraşmak istemiyor sezon sonunda dolaba kaldırılacak ve bir daha yüzüne bakılmayacak diye uğraşmaya değer görmüyor günümüzde insanlar. Her sezona uygun örgü modelleri ile bunu yapmanıza gerek kalmadan istediğiniz gibi modeli örüp artık dolaba yıllar içinde çürümeye terk etmenize gerek yok.

orgu-bayan-elbise-modelleri

Hem stresi azaltan hem de el becerinizi geliştiren bir meditasyon şekli aslında örgü örmek. Artık erkeklerin de tercihi olmaya başladı yavaş yavaş. Ancak o kadar uğraşın kimse çöpe gitmesini istemediği için bayanlar terk etmeye başladı bu hobiyi. Öyle model ve motifler var ki aslında onların modası yıllar geçse de geçmiyor. Her geçen sene yeni bir model çıksa da klasikler artık günümüzde kullanılmakta ve modası geçmemekte. Bunların arasında şallar birinci sırada. Üçgen şeklindeki şallar hala modayken ve moda tacını yıllardır elinden bırakmazken dikdörtgen ve sarmal şallar da ona yetişmeye başladı.

erkek-sal-orgu-modelleri

Her sezona uygun örgü modelleri arasında kendine her zaman yer bulan şallar sayesinde emekleriniz ve harcadığınız zaman çöp olmaktan çıkıp modaya ayak uydurmaya devam edecekken her sezonda da çok rahat kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu şalları artık renkli yapmakta son derece popülerken aynı zamanda çeşitli motifleri mevcut ve son derece kolay, tek yapmanız gereken kendi zevkinize uygun rengi bulmak.

sal-orgu-modelleri

Her sene modelleri değişse de aslında kullanımı ve modası asla değişmeyen örgü hırkaları unutmamak gerek. Mevsimsel kullanmak istiyorsanız illa ki yünle örmenize gerek olmayan bu hırkalar ince iplerle istediğiniz uzunlukta ve modelde örebilirsiniz böylelikle her sezon çok rahat kullanabilirsiniz. Son zamanların modası olan kare motifleri birleştirerek bu hırkaları oluşturabilirsiniz.

ince-hirka-orgu-modelleri

Her sezona uygun örgü modelleri arasında bir de yastık kılıfları mevcut oda takımınızın rengine uygun iplerle motifli yastık kılıflarını örmeniz mümkünken aynı zamanda son zamanlarda yeni çıkan kumaş şeklindeki iple örmek de aynı satın alınmış hissi uyandıracak ve zaman geçtikçe kenara atmak yerine kullanmaya devam edecekleriniz arasında olacaktır.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git