İğne Oyası Bileklik Yapımı

 

İğne oyası ile yapılabilecek eşyalar arasında şu an da moda olan takı olarak bileklik modeli çok yaygın. Klasik takılardan sıkıldıysanız bir de iğne oyası bileklik yapılışı ile farklı bir tarz yaratabilirsiniz. İğne oyası seviyorsanız mutlaka bir de bunu denemelisiniz. Yapılışı kolay maliyeti bütçenize uygundur. Hatta daha önceki işlerinizden kalan iplerinizi bile kullanabilirsiniz. Bilekliklerden renk renk model model yaparak istediğiniz kıyafetinizle dilediğinizi çeşit çeşit takabilirsiniz. Sizde görüp beğenen seven sevdiklerinizi de hediye de edebilirsiniz.

Kendi yaratıcılığınızı konuşturarak da yapabileceğiniz iğne oyası bileklik özellikle otantik tarz da bayanların tercihi olsa da siz de tarzınıza uydurup günlük kullanabilirsiniz. İğne oyası marifet isteyen zor bir iş olsa bütün bayanlar kolaylıkla bu bilekliklerden yapabilirler. Bayanlarda takı vazgeçilmez bir aksesuardır. Her kombinemize göre mutlaka yakıştırdığımız takılarımız vardır. Bu bilekliklerden de kendi zevkimize göre iğne oyasından yapmalı ve takılarımız arasında mutlaka bulundurmalıyız.

Çok zarif şık ve tarz duran bu bileklikler her yaş bayanlar için uygun gidecek bir modeldir. İğne işlerinde beceriliyseniz ya da yeni öğreniyorsanız kesinlikle kolaylıkla yapacağınız bir modeldir. Masrafı olmayan ve kolaylıkla yapabileceğiniz bu model bileklikler ile takı kombinenizi tamamlayabilirsiniz. Her kıyafetinizle kullanabileceğiniz bileklikler mükemmel gözükmektedirler. Bileklikleri yaz kış kullanabileceğiniz gibi yazın cıvıl cıvıl renkler ile de daha çok kombine edebilirsiniz. Kışın daha çok koyu renkli bileklikler işleyip yazın daha çok açık renkte modeller yapabilirsiniz.

İğne oyası bileklik yapılışının kolaylığı ile hiç zorlanmadan birkaç tane yapabilirsiniz. Maliyeti hiç yok denilecek kadar ucuz olan bu bileklikleri yapmanız fazla zaman almaz. İster acemi ister profesyonel olun mutlaka yapmayı başaracaksınız. Beğenen arkadaşlarınıza hediye olarak verebileceğiniz gibi ticari amaçlı da yapıp üretebilirsiniz.


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git