İğne Oyası Havlu Kenarı Yapımı

İğne oyası modelleri ile ilgili sizlere elimizden geldiğince yeni paylaşımlar sunmaya devam ediyoruz. Bu konumuzda sizlere iğne oyası havlu kenarı yapımı ve anlatımı hakkında bilgiler paylaşacağız. Bildiğiniz üzere genellikle ev hanımlarımız iğne oyalarına meraklıdırlar. İğne oyası yapımı sabır ve dikkat gerektirdiği için çalışan hanımlarımız için işten geldikten sonra iğne oyası ile uğraşmak açıkçası zor gelebilir. Tabi bu söylediğim genel bir durum, kişiden kişiye değişir.

İğne oyası havlu kenarı, bayanlar tarafından merak edilen ve sıkça yapılan bir modeldir. Özellikle hanımların çeyizlerinde iğne oyasının farklı bir yeri vardır. Geçmişten bugüne özelliğini kaybetmeyen iğne oyası modellerine günümüzde sıkça rastlanmaktadır. Her ne kadar sabır ve dikkat gerektiriyorsa, zorluğuna aldırış etmeyip, büyük bir zevkle iğne oyası yapan hanımlarımız var. Bu güzel el işlerini satıp ek kazanç sağlayan hanımlarımızın sayısı oldukça fazla. Ayrıca sevdiklerimize yapmış olduğumuz el işlerinden hediye edebiliriz. Evlenecek olan kızlarımızın çeyizlerine, yapmış olduğumuz bu güzel el işlerinden koysak ne güzel olur, her daim akıllarında kalmış olursunuz. Artık iğne oyamızın yapılışı ile ilgili detaylara geçebiliriz.

İğne oyası modelleri ile ilgilenen Aynur Hanımın yapmış olduğu havlu kenarı yapımını sizlerle paylaşıyoruz. Video anlatımıyla daha kolay yapacağınız ve tekrar tekrar izleyip öğrenebileceğiniz bu iğne oyası modelini siz sevgili örgü severler ile paylaşıyoruz. Unutmayın ki, zoru başarmak her zaman güzel ve insana pozitif enerji verir. Artık sizlerde evinizde iğne oyası havlu kenarı yapıp, banyonuzda sabahları yüzünüzü yıkadıktan sonra el emeği ile yaptığınız bu güzel iş ile gurur duyacaksınız. İğne oyası havlu kenarı yapımı paylaşımından dolayı Aynur Hanıma teşekkür edip, youtube kanalından paylaştığı videoyu sizlere sunuyoruz. Hepinize sevgi dolu, örgü dolu günler dilerim. Şimdiden kolay gelsin. Örgüişlerim sitemizi ve facebook sayfamızı takip etmeye devam edin.

 

 


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git