İğne Oyası Kolye Modelleri 2015

El işi ile oyalanmayı seven hanımlara, bu yazımızda birbirinden güzel ve farklı iğne oyası kolye örneklerinden bahsedeceğiz. Bildiğiniz gibi, takı trendlerinde retro stilin hakim olmasının yanı sıra; bohem kıyafetler de 2015’in yükselen trendleri arasında yerini almaya başladı. Tabi, bu etnik desenli ve özel motifli kıyafetler ile takı kombinlerinde de modern yerine, yine etnik görünümlü kolye, küpe ve bileklikleri tercih edebilirsiniz. İğne oyalı kolye modelleri, bohem stile çok yakışan ve etnik desenler ile bir hayli uyum sağlayan el emeği takılar olarak, şimdiden genç kızların beğenisini kazandı.

İğne oyası kolye modellerini çok kısa bir sürede elde edebilirsiniz. Sizler de iğne oyası kolye yapmaya karar verdiyseniz; hazır örnekleri kullanabileceğiniz gibi, kendi yaratıcılığınıza bırakarak da çok özel iğne oyalı kolyeler ortaya çıkarmanız mümkündür. Bu el emeği göz nuru kolyeleri sevdiklerinize hediye ederek, sizden değerli bir anı kalmasını da sağlayabilirsiniz.

İğne oyası kolye modellerini hanımlar özel boncuklar, pullar ve buna benzer çeşitli aksesuarlar ile süsleyebilirler. Bu kolyelerde yaygın olan figürler ise; çiçek ve yaprak motifleridir. Sizler de araştırma yaptığınızda, neredeyse tüm iğne oyası kolye örneklerinin çiçekli ve yapraklı süslemelerden oluştuğunu göreceksiniz. Bu kolyelerde tek renk yerine birden fazla renk kullanmanızı sizlere öneriyoruz. Hatta aynı motiflerde bileklik ve küpeler de yaparak, takım olarak kullanabilirsiniz. Yazımızın devamında, 2015 yılının en şık iğne oyası kolye modelleri sizleri bekliyor.

 

Çeşitli iğne oyası kolye modelleri

 


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git