İğne Oyası Küpe Örnekleri ve Yapılışı

İğne oyası küpe örnekleri, ipek iplik ve iğne yardımı ile ortaya çıkmaktadır. Son yılların bayan takı trendlerinde sıkça karşımıza çıkan iğne oyalı küpe, kolye ve bilekliklere istinaden, bizi takip eden hanımlara öncelikle iğne oyalı küpe örneklerini ve yapılışını paylaşmaya karar verdik. Sizler de gündelik hayatta küpe kullanmayı seviyorsanız ve el işi hobileri ile uğraşıyorsanız; iğne oyalı takılar yapmak boş zamanlarınızı daha bir eğlenceli geçirmenizi sağlayacaktır.

Kolay iğne oyası modellerine örnek olan küpelerin yapılışı oldukça basittir. Bu küpelerin yapılışını öğrendikten sonra; boncuklar, pullar ve diğer özel süslemeler ile renklendirebilir ve sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Genç kızlar bu tarz küpeler kullanmaktan keyif duyacaklardır.

İğne oyalı küpe örneklerinin yapılışı son derece eğlencelidir. Bunun için el işi ve örgü uzmanı olmanıza gerek yok. İğne oyalı ve boncuklu küpe yapmak için öncelikle ipek iplik alışverişinde kullanacağınız renge karar vermeniz gereklidir. Sizlere birden fazla renk barındıran iplikleri tercih etmenizi öneriyoruz. Böylelikle bu küpeleri farklı takı kombinleri ile kullanabilirsiniz.

İğne oyalı küpeler için iplik seçimi yaptıktan sonra, küpe aparatı alın ve seçeceğiniz küpe örneğine göre, resme bakarak zürafa örmeye başlayın. Zürafa yapımı için, parmağınıza masır ipi dolayın ve ardından altı adet zürafa örün. Sonra sayıyı arttırmaya başlayın. Modele göre zürafa sayılarını arttırın ve azaltın. Şekil ortaya çıktından sonra, küpe aparatının üzerine takın. İğne oyalı küpeniz hazır. Güle güle kullanın.

İğne oyası küpe örnekleri


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git