İğne Oyası Tülbent Modelleri 2015

Bembeyaz tülbentleri, iğne oyası kenar süslemeleri ile daha şık bir hale getirmeye ne dersiniz. Öyleyse, yazımızın devamında yer alan görsellerden beğendiğiniz iğne oyası tülbent örneklerini kendi elleriniz ile işleyebilir ve sevdiklerinize de bu özel el işi tülbentleri hediye edebilirsiniz.

2015 yılında çok yeni iğne oyası tülbent örnekleri ile karşılaşmaktayız. Beyaz ve renkli tülbent kenarına özel el emeği ile hazırlanan bu oyalar; okumalarda, ev gezmelerinde açık ve kapalı bayanların tercih edebileceği şık baş örtüleridir. İğne oyası tülbent modellerini hazırladıktan sonra, sizler de çeyiz sandığına koyabilir, bu özel tülbentleri kullanabilir ve hatta Hacı yakınlarınıza, babaanne ve anneannelerinize hediye edebilirsiniz.

İğne oyası tülbent kenarı örnekleri arasından beğendiğiniz modellere kendiniz de bir şeyler katabilir ve kendi zevkinizi yansıtan renklerde iplikler ile bu süslemeleri hayata geçirebilirsiniz. İğne oyası tülbent kenarı süslemelerinde boncuklar, pullar ve buna benzer çeşitli süslemeler kullanarak gençler için de harika tülbentler ortaya çıkarmanız mümkündür. Bu örneklerde sizler de yaratıcılığınızı kullanın.

İğne oyası bilmeyen bayanlar, basit iğne oyası örneklerine göz gezdirdikten sonra, eğer el işini yatkınlarsa, kısa sürede bu örgü tekniğini öğrenebilirler ve zor modelleri de deneyebilirler. 2015 iğne oyası tülbent modellerinde de çiçek motifleri ön plandadır. Yine, geometrik desenlerde iğne oyaları da hanımların beğendikleri örnekler arasında yerini alıyor. Yazımızın devamında, en yeni ve en güzel iğne oyası tülbent örnekleri sizleri bekliyor.

iğne oyası tülbent modelleri


Yazımızı paylaşın:
Yorum yapın:Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git